Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Franciául tudó emberek segítsé...

Franciául tudó emberek segítséget kérném egyszerű francia levél megirasahoz van aki tzd segíteni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 15. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó de hol a levél?
2015. febr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy levélre kellene válaszolni képen el tudom küldeni email cimre. Ha tzdnal segitne írj priviben.
2015. febr. 15. 16:40
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]

itt a levél

2015. febr. 15. 18:41
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj, de ezt ne lehet nyakficamodás nélkül elolvasni.

Próbáld meg egyenesben fotózni, mert azon kívül, hogy Szia Alex, és hogy valami sikerült az írójának, képtelenség rendesen elolvasni.

2015. febr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
"Nagyon örülök a levelednek és annak, hogy tetszik az új iskolád. Itt nem volt sok változás, lett egy új osztálytársunk és már nem kell földrajzot tanulnunk. Én is elkezdtem járni dráma szakkörre. Kíváncsi vagyok Vincent-re, írj még róla többet is. Válaszolj gyorsan. Puszi" kb. Ezt kellene leforditani
2015. febr. 16. 17:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Salut Justine !


Ton e-mail me fait plaisir et moi aussi je suis contente que ton nouveau lycée te plaise ! Il n'y a pas trop de changements chez nous à part l'arrivée d'une nouvelle fille et la fin des cours de géographie ! Sinon moi aussi je me suis inscrite aux cours de théâtre cette année, ça va être trop bon :) Oh, Vincent ? Raconte-moi tout, j'ai hâte d'en savoir plus...


Gros bisous,

Alexia

2015. febr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :) a te plaise-t hogy ragoztad? az milyen igeidő?
2015. febr. 18. 17:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat a reakcióidőért, látom már egy másik kérdésben feltetted és úgyahogy megkaptad rá a választ. Valóban a subjonctif présent az, az "être content" miatt. Majd órán biztos elmagyarázzák, ha eddig még nem tanultátok volna. Magyarul kötőmódnak hívják.
2015. febr. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.
2015. febr. 19. 07:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!