Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Tanulmányoztam több böngésző...

Tanulmányoztam több böngésző játék nyelvválasztékát, s arra lettem figyelmes, hogy nagyon sok nyelven elérhető, de az Indiai csak angolul. Az Indiaiak nem tudnak Indiaiul, vagy még mindig az angol a hivatalos nyelvük?

Figyelt kérdés
Pl elérhető több világhírű online játék japánul, koreaiul, kínaiul, több arab nyelven, héberül, oroszul, sőt, még mexikói nyelven, és egyes afrikai nyelveken is. A Nyugati nyelvek általában mind elérhetők. Mindegyik nyelvnek saját írásrendszere volt, egyedül az Indainak nem.

2014. nov. 1. 01:17
 1/4 anonim ***** válasza:

hindi, szanszkrit,


keress rá


online hindi games

2014. nov. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Indiai nyelv nem létezik, csak sok-sok helyi nyelv. Indiai ismeröseim nem értik meg egymást, mert nem egy területröl származnak, hanem egymással is angolul beszélnek, mert akkora eltérések vannak az egyes tartománoykban beszélt nyelvek között, az egyetlen, ami hasonló, az a nyelvtani szerkezetek.
2014. nov. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az indiaiak megértik az angolt, ezért nem foglalkoznak a hindire fordítással. De létezik egy hindi-angol kiméra nyelv is, az ún. Hinglish.

[link]

2014. nov. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Indiában több mint 1600 (!) különböző nyelvet, nyelvjárást beszélnek, amelyek közül a legtöbbje alig, vagy egyáltalán meg sem érti egymást. Igazán nem várható el, hogy mind az 1600 dialektusra külön lefordítsák a böngészős játékokat.
2014. nov. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!