Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Törökről magyarra lefordítaná...

Törökről magyarra lefordítaná nekem valaki ezt a két mondatot? (próbálkoztam a googlival, de nem igazán sikerült)

Figyelt kérdés
Alcakca söylenen söze karsilik vereyim deme, cünkü o sözün sahibinde onun gibi daha nice düsük sözler vardir. Cevabina yine onlarla cevap verir.

#török #töfordítás
2014. okt. 1. 00:29
 1/8 A kérdező kommentje:
a 2. kulcsszónál török fordítást akartam írni, de nem tudtam utólag kijavítani..
2014. okt. 1. 00:31
 2/8 anonim ***** válasza:

google lefordítja neked:


Ne adja be Alcakc megfelelő kimondott szó, mert ez az ígéret szavai, hiszen sokkal több alacsonyabb. Ismét reagál válaszolni rájuk.

2014. okt. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy alantas módon beszélő szavára ne felelj, mert még rengeteg hasonló alantas szava van, és a válaszodra azokkal fog felelni.
2014. okt. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ, kedves 2. válaszoló megkérdezhetem, hogy azt hogy mondják törökül, hogy "Kellemes ünnepeket kívánok a Bayramra vagy Jó ünneplést", nem igazán tudom, hogy mit kívánnak ilyenkor.. Köszönöm előre is!
2014. okt. 2. 00:07
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Egy a lényeg: török fiúhoz ne menj hozzá! Csak baj lesz belőle.
2014. okt. 2. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Nagyon szívesen!


"Bayramınız mübarek olsun", "bayramınız kutlu olsun" a legnépszerűbb kívánságok. De ha nem vagy muszlim, akkor a legjobb, ha egyszerűen "iyi bayramlar"-t mondasz.

2014. okt. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer is!!
2014. okt. 3. 00:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2014. okt. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!