Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítanátok angolra?

Lefordítanátok angolra?

Figyelt kérdés
,,Egy idő után kiderülnek, hogy kik az igaz barátok. És nem azok akikre számítottál..."

2014. aug. 27. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
After a some time it will turn out who are your real friends.And not those who could rely on...
2014. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem vagyok benne biztos :D de remélem jó
2014. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :) :D
2014. aug. 27. 20:59
 4/16 anonim ***** válasza:
After a while it turns out who are your true friends. And not those you were counting on.
2014. aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. aug. 27. 21:53
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Nincs mit, inkább ezt használd, mert az elsőében vannak hibák. Olyan nincs, hogy "after a some time". A második mondatban pedig a who és a could között kimaradt egy you. Vagy egyáltalán nem kell who, ahogy én sem tettem.
2014. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha még a függő kérdés is eszedbe jutott volna, végképp tökéletes lenne: ... who your true friends are.
2014. aug. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja igen, köszi a javítást.
2014. aug. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok és már hogyne lenne olyan,hogy After some time.Először inkább nézz utána és majd akkor kezdj el okoskodni.Olyan tényleg nincs,hogy after sometime,de olyan,hogy after some time(külön) már pedig van.Ja és csak annyi hiba volt az enyémbe kedves,hogy and not those u could rely on. Magyarán nem kellett volna a who ezért bocsánatot kérek kérdező,remélem azért megértette akinek írod ezt angolul :D
2014. aug. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ja és itt egy fórum amin ezt vitatják meg :

[link] csak,hogy hidd el,hogy van ilyen,hogy after some time :D

2014. aug. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!