Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Leforditanatok nekem angolra?

Leforditanatok nekem angolra?

Figyelt kérdés

Elore is koszonom annak aki segit :)


Szia, en egy 19 eves lany vagyok, jelenleg Angliaban elek babysitterkent, es remelem igy sikerul megtanulnom angolul.


Ma fel kilenckor keltett a host anyam, hogy megyunk a templomba, feloltoztem felvettem egy fekete nacit es egy szurke meleg felsot, 9-re ott is voltunk. Semmit nem ertettem belole. Haza ertunk es ebedet keszitettem a gyerekeknek. Veled mitortent ma? meselj.!


Mosogas el kerlek!

Menjel furdeni!

Seberj ki!

Torold le az asztalt!

Normalisan seberj ki kerlek mindenhol!!!

Takaritsatok ki a szobat!

Porszivozz ki!

Torolges le!


1000 hala es koszonet aki segit!:))

Haza ertunk,


2014. ápr. 27. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Hu, te szegeny! Hat, nem lehet konnyu sorod...
2014. ápr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egesz eletemben nem volt az!! Jelenleg konyvet irok az eletemrol, de legalabb az izgalmas lesz :D
2014. ápr. 27. 14:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Könyvet? :D

A lektor meg majd nem tudja eldönteni hogy szívrohamot kapjon-e vagy agyvérzést.

Engem már csak az érdekelne, hogy mit keresel Angliában, illetve hogy vettek fel, ha ilyen alapszintű mondatokat sem tudsz lefordítani.

2014. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hi,

I'm a 19 year old girl, who, currently is living in England and working as a baby-sitter. I hope to leaern English through my work and living with native speaking people.


Today my host mother woke me up at 8.30 am, saying we are going to church. I got dressed in a black pair of pants with a grey warm top. We've arrived at the church by 9. I didn't understand a single word said.

When we came home, I've prepaired some lunch for the children.

How was your day today. What's been happening/



Mosogas el kerlek! Please, do the washing-up.

Menjel furdeni! Go to have a bath.

Seberj ki! Do the sweeping.

Torold le az asztalt! Wipe the table.

Normalisan seberj ki kerlek mindenhol!!! Please sweep everywhere, properly.

Takaritsatok ki a szobat! Clean the room.

Porszivozz ki! Do the vacuuming

Torolges le! Do the dusting.


1000 hala es koszonet aki segit!:)) 1000 thanks and appreciation to those who help me. :)

Haza ertunk, We've arrived home.

2014. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az nem teljesen igaz, hogy nem tudom.. csak nem mindig teljesen jol.. es nem akarom rosszul megtanulni ezert irtam ki, de nem kritikat vartam, na de mind1!


Koszonom a segitseget!

2014. ápr. 27. 15:29
 6/8 anonim válasza:
A clean helyett írhatnál tidy-t inkább.
2014. ápr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, és a vacuum helyett hoover-t.

A floor-t brush-olni szokták.


...we WERE going to the church...

Még talán van valami, amin megakadt a szemem, de most nincs kedvem ezzel foglalkozni.

Amúgy jó fordítás.

2014. ápr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

54%-os,


Mar a "vacuum"-nel tartunk. Elhagytuk a "hoover"-t. Tudniillik, a hoover az nem porszivozast jelent, hanem mikor az 50-es evekben Mr Hoover kihozta a porszivokat, es masfajta nem volt, igy akkor mindenki "hoover"-ezett.

A 90-es evekben elhagytuk ezt. Ratertunk a vacuum-ezesre, mert mar sokkal nagyobb valasztek volt a porszivozokban.

Erdekes lenne, ha most "dyson"-oznak, csak hogy megtiszteljuk

Mr Dyson-t.


Kefelni, "brush"-olni pulovert, kardigant, stb. szoktunk. A brush az egy kisebb kefe, tehat kisebb feluletekre hasznaljuk

Sweep, az a partfis vagy a sopru. Hosszu nyele van, nem negykezlab soporjuk a foldet.

"Please sweep the floor".

2014. ápr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!