Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítanátok ezt a magyarázó...

Lefordítanátok ezt a magyarázó szöveget angolra?

Figyelt kérdés
A puszi és a csók között nagyjából az a különbség,hogy az előbbit ismerősnek,rokonnak adjuk,még a csókot a férfi adja a nőnek!Így érthetőbb?
2014. márc. 28. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
My dick is bleeding white juice, you wont stohp me woman, rapecopter is coming! Do yo unda'stand meh?
2014. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
The difference between a peck on the cheek and a kiss is that the first one is given among friends and relatives, while a loving kiss is given to a woman by a man. Have I explained myself clearer?
2014. márc. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a másodiknak!
2014. márc. 29. 02:24
 4/7 anonim válasza:
Ez az első hülye:D
2014. márc. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aha, copy and paste. Szerintem az idiota nem is tudja mit biggyesztett ide.

Majd esetleg mikor elkezdi mekegni, leboxoljak, talan le is forditjak neki, na, akkor majd megtudja.

2014. márc. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma 10.48-nak!Ha Te jobban tudod miért nem írod le?Ez egy házi feladat része,ami problémát okoz,ami a megjegyzésedet illeti Te vagy az idióta!!!
2014. márc. 29. 13:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Kerdezo,

Elnezest, de en vagyok a 2-ik, en mar megvalaszoltam a kerdesedet.

A 4-esnek irtam az 1-esrol szolo velemenyehez.

2014. márc. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!