Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ez hogy hangzik angolul?

Ez hogy hangzik angolul?

Figyelt kérdés
Édes szerelmem! Tudom, hogy szerelmünk nem fog beteljesülni soha anyukád miatt. Ne legyél egy lánnyal csak anyukád miatt! Sajnálom, hogy én nem kezdtem el anykádnak nyalízni, megjátszani magam, de nem vagyok színész! Akármennyire bunkó leszel velem én nem tudlak elfelejteni, szóval ne is próbálkozz! Tudom, hogy te is zeretsz! Légy férfi és merj lépni! Nem csak anyukád van a világon, én is itt vagyok!:)
2008. aug. 5. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

My dear Love, I know that our love will never be complete because of your mother. I am sorry that I did not lick your mother's boots, and I did not act like that, but I am not act like that, but I am not an actress! However rude you will be to me, I cannot forget you, so don't even try it! I know that you also love me. Be a man and do dare to take a step. It is not only your mother that exists in the world, I am here too! :)


Sok sikert! :)

2008. aug. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Bocsi, az előbb eltévesztettem az egyik mondatot. :) Helyesen:


...and I did not act like that, but I am not an actress!

2008. aug. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2008. aug. 5. 13:50
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Ez pedig kimaradt:

"Ne legyél egy lánnyal csak anyukád miatt! "

Don't be with a girl just because your Mum wants it!

vagy

Dont't be with anyone just because your Mum wants you to!

2008. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
IGen, igen, bocsi... :( Későn (korán...) írtam, és kifelejtettem. (az első válaszoló)
2008. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2008. aug. 6. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!