Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan birjam magam arra hogy...

Hogyan birjam magam arra hogy beszélni próbáljak angolul?

Figyelt kérdés
Most tanulok angolt már a folyamatos multnál tartok de ahol dolgozom nem merek vagy nem tukok egyszeruen beszelni.Szókincs hiányom van de ami meg van hogy használjam?KERLEK BENNETEKET IRJATOK VALAMI HASZNOSAT!KOSZONOM
2008. júl. 31. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én csak azt tudom ajánlani, hogy ha tudsz, tölts le filmeket, sorozatokat feliratosan, és úgy nézd őket. Nagyon hasznos, mert közben meg tudsz tanulni gyakori kifejezéseket, amiket használnak. És ha már jobban megy, nézd őket angol felirattal! Szerintem így sokat lehet fejlődni, lesz szókincsed, és meglesznek a megfelelő kifejezéseid is. És nem utolsó sorban roppant szórakoztató tud lenni =)
2008. júl. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ha tényleg rá akarod magad kényszeríteni pár hónapra menj ki bébicsősznek, tuti h nagyságrendeket fogsz fejlődni. Persze ha megoldható. De a filmeket én is eredetiben szoktam nézni ha van olyan hangja.
2008. júl. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha sok időd van, akkor esténként akár chatelhetsz is angol nyelven. Csak vigyázz, nehogy úgy járj, mint én, nálam házasság lett a vége. :) De nagyon jól megvagyunk, és azóta már az angollal sincs problémám. :)
2008. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A külföld jó ötlet! Kezdetnek az is jó, ha egy hétvégére kimész, lehetőleg olyan útitárssal, aki nem tud angolul. Ott ugyanis muszáj lesz beszélned. És akkor rájössz, hogy nem baj, ha nem helyesen mondod, a lényeg, hogy mondd!
2008. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
95%
Én sem mertem angolul beszélni, ezt az oldotta meg hogy kimentem külföldre (egyedül), muszáj voltam beszélni. Hozzátenném nagyon jól ment annak ellenére hogy én életemben sosem tanultam angolt. Minden tudásom az internetről van. Chat, angol filmek, hírek, weboldalak, zene. Ezekből tanultam meg angolul.
2008. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeress bele valakibe, aki csak angolul ért :D
2008. aug. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Olvass könyveket, nézz filmeket, játssz számítógépes játékokat... Beszélgess valakivel, aki tud angolul, és soha ne félj használni azt, amit már tudsz, és ne félj a hibáktól! Kérd meg a környezetedben lévőket, hogy javítsanak ki!
2008. aug. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!