Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mi a különbség a vastaps és...

Doxxxa kérdése:

Mi a különbség a vastaps és az ütemes taps között?

Figyelt kérdés

2014. jan. 20. 16:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"Hogyne lenne aktuális Rákosi!"


Úgy nem aktuális, hogy se a politikai rendszere nem él már, se ő.


"Én szeretem Rákosit, és még élek, tehát aktuális"


Én meg szeretem Árpád vezért és még élek, akkor Árpád vezér is mai politikus?


"az utolsó magyar hazafi, aki a háború után a romokból újjáépítette az országot."


Kárád jóval a háború után került hatalomra, neki már semmit nem kellett újraépítenie... tudod, ő az aki 56 után agyonlövetett pár ezer fiatal egyetemistát és forradalmárt. Gratulálok, hogy ilyen háborús bűnösök a kedvenceid.


"Ha a mai rendszerválók akkor kerültek volna hatalomra, még ma is a Dunában lennének a hidak."


Ez megint nem tudom hogy jön ide, de ami tény, hogy még mindig a Kádár papa által felvett hiteleket nyögjük és még nyögni is fogjuk jó pár évtizedig. Amúgy hány éves vagy? 80?


"Ha nem vastaps, sem nem ütemes taps a tapsvihar, akkor az mától legyen a harmadik kategória: viharos taps. "


Nem igazán szoktuk kategorizálni az összes tapsot, de leírom huszadszorra: ütemesen tapsolni lehet ezerféle módon, lehet egyedül is, lehet többen is, lehet ilyen ütemre, lehet olyan ütemre is. A vastaps az amikor a közönség amúgy eredetileg nem meghatározott ütemű tapsa önkéntelenül is ütemessé válik, én nem hiszem el, hogy 80 évesen még sosem hallottál ilyet. A tapsvihar pedig az, ami mondjuk egy színházi előadás végén van, amikor sokan tapsolnak. Tapsviharból szokott kialakulni a vastaps.


Még jobban leegyszerűsítve, hogy a kommunista fejed is felfogja:

tapsvihar: sokan tapsolnak

vastaps: sokan tapsolnak közös ütemre

2014. jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem akarlak idegesíteni, látom, hogy kikészültél tőlem.


Akkor tehát a vastaps végül is, ütemes taps?


Sajnálom, hogy TE, mint elvakult fideszes, a másként gondolkodót csak a kommunistákhoz tudod besorolni. Én Jobbik párti vagyok!


Kádárt utáltam, de még mindig elfogadhatóbb, mint Orbán, de azért a csúcson ott ragyog Rákosi elvtárs, aki még szónokként is jobb volt, mint Orbán.


Nyugodjunk meg!

2014. jan. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Sajnálom, hogy TE, mint elvakult fideszes, a másként gondolkodót csak a kommunistákhoz tudod besorolni. Én Jobbik párti vagyok!"


Nem vagyok Fideszes, Jobbikra fogok szavazni, de hogy mi a jó büdös fene vesz rá egy jobbikos, hogy Kádárt éltesse, azt nem tudom. Remélem tudod, hogy rohadtul szr helyen vagy. Jobbikos körökben inkább ne hangoztasd ezt a perverziódat.


"Kádárt utáltam, de még mindig elfogadhatóbb, mint Orbán, de azért a csúcson ott ragyog Rákosi elvtárs, aki még szónokként is jobb volt, mint Orbán. "


Rákosi? :D Te jó Isten. Ekkora komcsit még nem hordott a hátán a Föld. Az ilyeneknek kéne elvenni a szavazójogát. Na jó mulatást.

2014. jan. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Kedves 6/13!

Megelőztél.

:)

Éppen elkezdtem fogalmazni, hogy te jó ég, már ebbe a pofon egyszerű "problémába" is beleviszik egyesek a politikát, amikor észrevettem: megelőztél.

:)

Ritkán rakok fel baromságokat kedvenc közösségi oldalamra, de most nem fogom tudni visszatartani magam néhány innen származó idézet erejéig.

:)

Igaza volt Gáza bá'-nak, tényleg nagy az Isten ...

:)

2014. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Jer kebelemre drága jobbikos testvérem, magyarul #13-as!


Hát, azt hiszed, hogy Neked nincs hibád? Az a rögeszméd, hogy én Kádárt imádom! Nem, nem és nem, én Rákosit imádom, de nem azért, mert komcsi volt, hanem az erélyéért, a társadalom felemeléséért. Nos, ezt várom a Jobbiktól is: erélyt és társadalom központúságot, nem pedig tutyimutyiságot (lásd elszámoltatás), és hamis célok kitűzését (lásd stadionpiramisok építése).


#14-es! Ki a barom itt? Én nem látok ilyet. Ha építő jelleggel nem tudsz hozzászólni, akkor ...

2014. jan. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Laci te, hallod-e.... még mindig te vagy a barom itt :D Rákosi még rosszabb mint Kádár. Te egy eltévedt kommunista vagy, van még 2 Munkáspárt, javaslom, hogy szavazz inkább valamelyikre.
2014. jan. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kedves #16-os, az életed célja, hogy engem idegesíts?


Rákosit jobban szerette a nép, tombolva ünnepelte, míg Kádárt nem.


Ha Rákosi élne, Te már nem idegesíthetnél.

2014. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Rákosi csak hitte, hogy szereti a népe. Az őt ünneplők mögött fegyveresek álltak mosolyogva. Kb az első adandó alkalommal elkergették Rákosit, te hibbant vén majom.
2014. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Te háládatlan!


Az, hogy ma olyan jólétben élhetsz, Rákosinak köszönheted, aki stabilan megalapozta hazánk jövőjét.

Arcív filmeken hol látsz gépfegyvereseket a boldogságtól sugárzó tömeg mögött? Nyisd ki a szemed.

Azt tanácsolom, esti imádba foglald a nagy hazafi nevét!

2014. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!