Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy használjam ki, azt, hogy...

Hogy használjam ki, azt, hogy apum beszél spanyolul?

Figyelt kérdés

Apum nem tanított meg spanyolul kiskoromban (spanyol az anyanyelve). Most 19 éves vagyok és szeretnék megtanulni spanyolul, de nem tudom, hogy kellene kihasználnom azt az előnyt, hogy apum tud spanyolul.

Suliban angolul tanultam, de 2-3-as voltam általános iskolás korom óta. Kb. egy hónapja kezdtem hozzá autodidakta módon megtanulni az angol nyelvet, eddig elég jól haladok. Ezen felbuzdulva szeretnék neki kezdeni a spanyol tanulásnak is, viszont már az elejétől kezdve szeretném kihasználni az adott lehetőségem. Leginkább azért, hogy elkerüljem vagy is javítsam a hallás utáni értésemet, ill., hogy ne beszéljek akcentussal. Azonban nem tudom igazán, hogy kezdjek hozzá. Ti mit csinálnátok?

Rögtön élesben kezdjen el hozzám beszélni spanyolul vagy előtte tanuljak meg egy szókincs minimumot, ill. alap mondatszerkezeteket és csak utána? Szeretném a maximálisan kihasználni, ezt az előnyt.



2013. nov. 29. 10:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem semmivel sem indulsz neki több előnnyel, mint bárki más. Esetleg, ha az alapokat elsajátítottad, és élesben beszéltek vele, kicsit könnyebben készülsz fel a vizsgára, de az égvilágon semmivel sem kell kevesebbet tanulnod...
2013. nov. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!