Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angol levélírás fordítás?

Angol levélírás fordítás?

Figyelt kérdés

Angolból levelet kell írnunk az egészséges életmódról és a sportról.... Magyarul ez lenne... Segítenétek ?? :)

Kedves Bogi!

Azért nem írtam mert sok volt a dolgom. Alig várom,hogy lássalak. Az egészség a legnagyobb ajándék. Ezért is van egy új hobbim. A futás. Mikor futok azt érzem,hogy felszabadult és boldog leszek. Sok gyümölcsöt és zöldséget eszem. Mi a helyzet veled? Mesélj!

Szeretettel Éva



2013. nov. 11. 16:14
 1/4 anonim válasza:
100%

Dear Bogi,

I haven't written to you, because I was busy. I'm looking forward to seeing you. Health is the biggest gift. That's why I have a new hobby. Running. When I run, I feel that I'm loose and happy. I eat a lot of fruit and vegetable. What' up? Tell me something interesting!

All the best, Eva.

Próbáltam a lehető legjobban lefordítani, remélem, nem hibás. :) Amúgy hanyadikos vagy? Van-e a minimum szószám? Ez nekem kicsit kevésnek tűnik.

2013. nov. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)) nagyon aranyos vagy..:)) hát lehet a könyvből is szedni hozzá...az még pár mondat...de nem szabta meg a tanárunk,hogy hány mondta legyen...még életünkben levelet nem is írtunk és 8-osok vagyunk..:)) az előző tanárunk semmit nem tanított...te még mivel egészítenéd ki?? :)
2013. nov. 11. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit lehetne, hogy:

"Running has many positive effects on health. It makes the body more fit and resistant, also helps to control body weight."


Itt egy oldal, ezzel kapcsolatban, de másolni nem ér, próbáld meg magadtól :)


[link]

2013. nov. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ááá köszönöm!! :)) de aranyos vagy ...:)
2013. nov. 11. 17:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!