Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan lehet gyorsan megtanuln...

Hogyan lehet gyorsan megtanulni egy idegen nyelvet?

Figyelt kérdés

Erdélyben élek. NEM,NEM VAGYOK ROMÁN.

Ahol én élek, nem sajnos, de kevés román lakik. Az iskolában kötelező a román érettségi, és ugyan olyan szinten, mint a román anyanyelvüeknek..


Eddig amelyik tanár tanitott, egy nagy szart nem ért, de most átvett egy másik tanárnő, aki viszont kegyetlenül megköveteli.. sajnos én a 0-hoz közel állok nyelvtudásban, és utolsó évem, idén végzek 12-vel... hogyan tudnám minél jobban elsajátitani a nyelvet?


2013. szept. 18. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyere át érettségizni Magyarországra.


Egyébként meg ott élsz az illető országban. Elkezded nézni a TVt tanulni a nyelvtant. És eljársz Román társaságba beszélgetni. Kezd el románul élni a mindennapjaidat. De sokkal 1x rűbb ha átjössz érettségizni.

2013. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azzal hogy ott érettségizek nem oldok meg semmit :)

Sajnos..

2013. szept. 18. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért nem oldanál meg?

Gondolom, magyar vagy, magyar az anyanyelved.

Akkor mi akadálya van annak, hogy itt, Magyarországon érettségizz le magyar nyelven?

A romániai érettségi semmivel sem színvonalasabb, mint a magyarországi.


Vagy ha ennyire ragaszkodsz a romániai érettségihez, akkor vállald az azzal való felesleges körök futását.

Illetve használj romániai, román nyelvű fórumokat.


Ennyi.

2013. szept. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!