Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Leforditana nekem valaki?

Leforditana nekem valaki?

Figyelt kérdés

Ez mit jelent? Nem iagazan ertem: There's no better feeling than lying next to the person you love and they do not know you love them or that you are in their house again.

Koszonom


2013. aug. 20. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs annal jobb erzes mint az mellett fekudni akit szeretsz, de o nem tudja ezt, vagy azt hogy megint a hazaban vagy.
2013. aug. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2013. aug. 20. 00:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Felreertelmeztem! Tehat a mondat vege nem az, hogy az illeto nem tudja hogy megint a hazaban vagy; azt jelenti, hogy az szinten jo erzes, hogy te annak a szemelynek a hazaban vagy!


Bocsi a bakiert, este van.

2013. aug. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:)
2013. aug. 20. 00:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs annál jobb érzés, mint amikor egy szeretett személy mellett fekszel, aki nem is tudja, hogy szereted, sőt azt sem, hogy megint a házában vagy.
2013. aug. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy "vicces" szöveg, ezért jelent ilyen beteges furcsaságot. Itt egy kép is hozzá: [link] Olyan, mintha a férfi csak egy idegen volna, és a nő azt se tudja, hogy ott van.
2013. aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!