Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Leellenőriznétek nekem ezt a...

Leellenőriznétek nekem ezt a feliratot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elkészítettem az Attraction produkciójának a magyar feliratát, de bevallom, nem vagyok nagy angolos, hallás után értés főleg nem az erősségem.


Tudom, ilyen tudással nem kellett volna bevállalnom, de senki más nem csinálta meg és az olyanok számára, akik egyáltalán nem értenek angolul (mint például az édesanyám) fontos lehet, szóval gondoltam, belefogok.


Megtenné valaki, hogy gyorsan leellenőrzi és felsorolja a hibákat?


A link:

http://www.youtube.com/watch?v=Oc0bDEMYEJM


Köszönöm.



#angol #felirat #youtube-videó
2013. ápr. 26. 15:28
 1/3 A kérdező kommentje:

A dalszöveg nem fontos, azt több magyar fordítás figyelembe vételével fordítottam.


Még egyszer köszönöm, ha valaki rászánja magát.

2013. ápr. 26. 15:33
 2/3 hunbula ***** válasza:
Szerintem oké lett :) A legvégén a "that was tremendous" inkább "ez órási volt", mint hidegrázós. De egyébként szép munka :)
2013. ápr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy megnézted :))) azért megkönnyebbültem, hogy nem halandzsa fut a nevem alatt :)


kösz :)

2013. ápr. 26. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!