Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy lehet könnyen megtanulni...

Hogy lehet könnyen megtanulni angolul?

Figyelt kérdés
én arra gondoltam, hogy fogok egy magyar könyvet és mellete egy angol könyvet! ugy mennyire lehet?

2013. márc. 24. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Legjobb hosszabb időre kiutazni Nagy-Britanniába vagy Amerikába. Vállalhatsz babysitteri állást.
2013. márc. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia, itt sok tippet találsz hogyan lehet leegyszerűsíteni a folyamatot [link]
2013. márc. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nyelvmester.hu oldalon is vannak tippek. Pont most kezdtem olvasgatni az oldalt, mert kell nekem is egy kis motíválás.


A lényeg:

- Ne szavakat, hanem mondatokat tanulj. Lehet, hogy így kevesebb szót írsz ki a szótárfüzetbe, de hamarabb megtanulod és nem felejted el. Nekem van külön egy szótárfüzetem és külön egy nagy "mondatszótár füzetem". Amilyen mondatban megtaláltam az idegen szót, az beírom a mondatos füzetbe. Nagyon hatásos.


- Sokat kell hallgatni angolt. Pl. Villám Relaxa, vagy Effortless English, vagy Elllo.org oldalon is rengeteg hanganyag van.

2013. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!