Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Van-e még olyan idegesítő...

Van-e még olyan idegesítő szó, mint a jöjjön?

Figyelt kérdés
Ha kézzel írod, egy híján mindegyik betűjére ékezetet kell rakni, és szerintem nagyon rossz leírni. Van-e még olyan másik szó, amelyen ennnyi ékezet van?
2009. szept. 13. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen ékezetest nem tudok, de én még azt a szót szeretem nagyon leírni, h. minimum. Folyóírásban egy hosszú hullám az egész (ha gyorsan írok, akkor kiegyenesedik), és megsaccolom, h. kb. hol kell lenni a pontoknak.


Engem mondjuk nem idegesít, inkább érdekes.

2009. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
86%

kommunikáció -.-"

:DD

2009. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Főjjön :D
2009. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Franciaország, mezőgazdaság, technológia...na ezeket nagyon utálom leírni, egyszerűen azért, mert egyetemen r.hadtul sokat kell jegyzetelni és ezeket folyóírásban gyorsan levésni elég bonyolult
2009. szept. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

árvíztűrő tükörfúrógép :)

tudtommal ez az egyetlen magyar szókapcsolat, amiben az összes ékezetes betű szerepel...

2009. szept. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Franciaország, mezőgazdaság, technológia...na ezeket nagyon utálom leírni, egyszerűen azért, mert egyetemen r.hadtul sokat kell jegyzetelni"


FR

mg.

tchgia


én legalábbis így írtam egyetemista koromban. Ha gépelsz, az mégjobb, mert utána automatice vissza tudod cserélni a rövidítéseket hosszú szavakara.


Mondjuk én egyetemen magánhangzókat sem írtam, csak jelöltem egy részüket, az bőven elég. A jöjjön nálam 3 pont nélküli j lett volna, 2 ékezettel.

2009. szept. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
megszentségteleníthetetlenségeskedéseitekért :D
2009. okt. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!