Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Izé, bigyó, hogyishívják,...

Izé, bigyó, hogyishívják, herscsula, gizmó, firlefranc. Ti mit mondtok, ha nem jut eszetekbe valaminek a neve?

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 07:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

akármi, mittoménmi, cucc, izé, bigyusz

vagy körülírom :D

2013. márc. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mennyi körülíró! Erre nem számítottam. :) Lejárt a kis muszmuszok és bigyuládék ideje ezek szerint? Hogyhívjákmár, nemjuteszembeaneve és azacucc vezet eddig, a bigyuszra is adok egy pontot, de több saját leleményt vártam őszintén szólva.
2013. márc. 6. 13:24
 13/15 anonim ***** válasza:

Én Medgyessy-elvtárs jól bevált recepte alapján az öööööö-zésnél maradok, hiszen bármikor útelágazh, útelágazs, útelágazdodáshoz érhetünk, mert vannak nehéz szavak.


A firlefrancot és herscsulát még senkitől nem hallottam, gizmót már igen, csak nem ebben a kontextusban.

2013. márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, a bizbaszt arra használom, ha nem csak nem jut eszembe, hanem esetleg nem is tudom a nevét valami apró kis mütyürnek, vagy hogy egyáltalán van-e neve :)
2013. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
"az a f*s", "az a matyi", "azaizé" - ezeket szoktam használni. :D
2013. márc. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!