Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Te milyen nyelven tanulnál...

Te milyen nyelven tanulnál meg szívesen, és milyen nyelven tudsz beszélni már? :-)

Figyelt kérdés
Én angolul és németül tanulok, de nagyon szívesen megtanulnék spanyolul is :)

2013. febr. 4. 19:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Magyar, angol, finn ezeket beszélem, tanultam még spanyolul, svédül, németül és oroszul. Sajnos a németet elfejtettem pedig 8 évig tanultam általánosban. Svédül és spanyolul a fősulin tanultam, de csak fél évig mind a kettőt, így kb. semmit sem ért, alig tudok pár alapdolgot elmondani. Oroszul általánosban tanultam magántanárnál, olvasni-írni tudok, másra nemigen emlékszem. Jó lenne ha lenne lehtőségem megtanulni ezeket a nyelvek is legalább középszinten.
2013. febr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Beszélek magyarul, angolul, németül anyanyelvi szinten, olaszul és franciául meg középfokúan.


Kínait és spanyolt szeretnék tanulni.

2013. febr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Azta, milyen változatos nyelvtudások és álmok! :)

Köszi, hogy írtatok, mindenkinek ment egy zöld kezecske.

2013. febr. 5. 19:45
 14/15 anonim ***** válasza:
Spanyolul és angolul nagyon jól tudok, oroszt elfelejtettem, portugálul tanulnék meg szívesen.
2013. febr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
magyar anyanyelv, kínai is anyanyelv, angol, oroszt elfelejtettem
2013. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!