Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Letudná nekem valaki fordítani...

Letudná nekem valaki fordítani a ' Soha ne hátrálj meg ' és a ' Soha ne add fel ' szöveget kínaira és egyben japánra is? Nagyon megköszönném!

Figyelt kérdés

#fordítás #Japán #kínai #soha ne hátrálj meg
2012. dec. 28. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Hadd találjam ki, tetoválás lesz. Ez esetben előbb ajánlom ezt az oldalt: [link]

(a félresikerült "kínai" tetoválások pantheonja)

2012. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én csak japánul tudok segíteni:

決して諦めないで(ください)。

(kesshite akiramenaide (kudasai))Soha ne add fel!

A "Soha ne hátrálj meg" kifejezésben nem vagyok biztos, de ha szükséges a tippem, megosztom. :)

2012. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :) igen érdekelne, és azt szeretném még megkérdezni , hogy milyen kiegészítő kéne, h ne csak kockákat lássak ?:D
2013. márc. 1. 22:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha windows xp-t használsz, akkor kell egy azonos home vagy professional xp lemez és a vezérlőpulton belül, a területi és nyelvi beállítások ablakon belül kell keresni olyat, hogy keleti nyelvek telepítése. Valamelyik kipipálós rész az. Mikor kipipálod figyelmeztetni fog a win xp, hogy ezzel telepíteni fogod az írásjel készleteket. s ilyenkor az alkalmaz gombra kattintva, ha nincs bent a lemez kéri, de ha bent van, akkor meg megy is fel. Skype-on előfordul, hogy a betűtípus miatt nem írja ki a japán szöveget. Olyankor másik típust kell választani.
2013. ápr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!