Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ez hogy van szlovákul?

Ez hogy van szlovákul?

Figyelt kérdés

valaki lefordítaná a köv. szöveget szlovákra? :

Szivesen rendenék önöktől Kelly Clarkson posztert.Mivel az interneten nem találtam sehol és ez egy remek oldal gondoltam megkérdem,nem-e tudnának nekem szerezni és én pedig megrendelném.Méret: 61x91



(Tudom,hogy van egy csomó Kelly Clarkson poszter ,de most pédának ezt az énekest írtam)



2012. okt. 10. 19:34
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsánat a hibáért: rendelnék *
2012. okt. 10. 19:36
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Rád by som objednal od Vás poster Kellyho Clarksona. Nakoľko na internete som naň nenatrafil, myslel som, že na tejto výbornej stránke sa opýtam. Nemohli by ste mi zaistiť tento poster? Ja by som si to potom objednal? Rozmer 61x91
2012. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Dobrý deň, chcel (ha fiú vagy)/ chcela (ha lány vagy) by som sa informovať, či je možné objednať si cez vašu stránku plagát Kelly Clarkson? V prípade, že to možné je, mal/mala by som záujem o veľkosť 61x91.

Ďakujem za vašu odpoveď.

S pozdravom

(aláírás)

2012. okt. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ďakujem. :)
2012. okt. 11. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!