Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Vidékiek ezt mivel magyarázzátok?

Vidékiek ezt mivel magyarázzátok?

Figyelt kérdés
Ne viccnek vegyétek, hanem gondoljátok végig. Nem is tudtam, hogy ilyen mélyen tart a helyzet, hogy országon belül is gyűlölködtök. Nektek se esne ez jól: [link]

2012. okt. 1. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:

A linken szereplő oldal egy szánalom, ami már a címén is látszik.

Am Bp.-i vagyok, szerintem csak az ilyen divathülyegyerekek gyűlölködnek.

2012. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is valamelyik kis bolond utálkozik. Ráadásul magyarból sem valami jó.

Budapest ronda, és berakja fővárosunk legszebb épületeit :D Egy vicc.

Én Budapesten lakom, és még egy vidékitől sem hallottam hogy "hülye pestiek" és még én sem szidtam a vidékieket semmiért.

Vihar a biliben. Nem kell törődni vele :)

2012. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Mint tősgyökeres vidéki, sőt falusi, ezt azzal magyarázom, hogy egy 10 éves kis gyökér pattog, te meg, mint vérpesti, magadra veszed, és rögtön általánosítasz. De az iróniát azt nem érted...
2012. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ava87 ***** válasza:

Ezt nekem nem tudom, miért kéne megmagyarázni (ha már így kollektíven megszólítottál minden nem fővárosit), bár én nem is érzem magam vidékinek, tekintve, hogy nem falun élek. Tudom, hogy egy budapestinek mindenki vidéki, aki nem vele egy városban él, de a valóságban ez még mindig nem ezt jelenti :)

Viszont: ezt az amúgy nagyon erőltetett szösszenetet szerintem pont hogy egy budapesti valaki készítette, csak ironizálni próbált, mert szerinte így gondolkodnak a "vidékiek". De ez annak is harmat gyenge.

2012. okt. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebből csak sejthető, hogy mi is szeretett volna lenni, de nem jött össze. Logikailag rosszul van összerakva, aztán ráadásnak valami szintén rosszul alkalmazott iróniaszerűség. Nem találom vitára alkalmasnak.
2012. okt. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!