Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Olasz vagy Spanyol?

Olasz vagy Spanyol?

Figyelt kérdés
Gondolkozok rajta ,hogy melyik legyen jelenleg töröm a németet,angolt,oroszt, és még ez a kettő közt őrlődök. Tudom ,hogy nagyon hasonlít, de azért mégis /segítségeket köszönöm/
2012. júl. 13. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
gondolkozz melyik ország kultúrája áll közelebb hozzád, hova valószínűbb h utazni fogsz
2012. júl. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Olaszt csak Olaszországban beszélik, a spanyolt Spanyolorszában, egész Dél-Amerikában (Brazíliát kivéve), Közép-Amerikában, és az USA déli államaiban.
2012. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Igaza van a másodiknak. Plusz a spanyol szebb nyelv:)
2012. júl. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2012. júl. 14. 09:15
 5/11 webnyelv ***** válasza:
54%

Itt Európában az olasz elvileg hasznosabb, mint a spanyol.

Szerintem a spanyol kicsivel könnyebb, de mindkettő nagyon szép.

De ha angolt, németet és oroszt jól megtanulod, az is valami!

2012. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát igen angol német megy és az oroszt is kezdem felvinni arra a szintre,nagyon szeretnék 4 külföldi nyelven beszélni perfektül
2012. júl. 14. 21:45
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Spanyol után, ha akarsz még, szerintem könnyebb megtanulni olaszul (mivel a spanyol kiejtés magyar embernek egyszerűbbnek tűnik, ezért javaslom először ezt). Utána még hozzá tudod csapni a portugált is a hasonlóság miatt, bár annak nagy hasznát nem veszed, én is csak villogni tudok vele, mást nem. :D
2012. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat !
2012. júl. 15. 22:55
 9/11 anonim válasza:
31%

szerintem az olaszt tanuld azért mert az szebb és szerintem jobb is és Európában tényleg nagyobb hasznát veszed.

Én mondjuk spanyolul tanulok és az elég könnyű de ha van lehetőséged akkor tanuld mind a kettőt

2012. júl. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Ha Európában képzeled el a jövődet, akkor egyértelműen olasz, ha esetleg Amerikában, akkor spanyol.:)

Ez ilyen egyszerű.:D

2012. júl. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!