Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki letudná ezt az angol...

Valaki letudná ezt az angol szöveget fordítani magyarra?

Figyelt kérdés

Mivel eléggé ismert, lehet hogy van hivatalos magyar verziója is. http://www.youtube.com/watch?v=LccxeBMLibY

A leírásba benne van a szöveg



2012. jún. 16. 02:14
 1/3 anonim válasza:
2012. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 William Costigan válasza:

"Láttam az előzetest pár héttel ezelőtt és kialakított egy véleményt a fejemben.

Feltöltöttem szöveggel ide az oldalsávra. Nem én vagyok a videó tulajdonosa, VERSUS csatornájáról van.


Van itt egy dolog az az életet olyan érdekessé teszi.

Az elmélet a fejlődésről azt állítja hogy csak a legerősebb maradhat életben.

De azért...de azért...de a versenyről alkotott teória nem azt jelenti hogy az erőset nem lehet legyűrni.

Ez az igazság. Láthatod minden felvételen, a gyengébbek mondják ezt.

A másik srác is valójában kedvenc, az esélyek talán többszörösek veled szemben, korrekten elszámolva.

De hogy mik is az esélyek, nem tudom, ez nem egy matek dolgozat. Ez egy teljesen más fajta teszt.

Egy szenvedély, ahol van egy vicces logika. Tehát mielőtt kiállsz a startvonalra, s mielőtt megfújják a sípot,

és amikor az óra elkezd ketyegni, csak emlékezz vissza: az eremények nem mindig adottak.

Nem számít amit a statisztika mutat, és amit a szakértők gondolnak, és amit a kommentátor megjósól, amikor a versenyen nincs fogadás. [/elmegy a fogadás]

Ne lepődj meg ha valaki úgy dönt hogy árítja a forgatókönyvet és egy nagybácsi kiabálását hallod, hogy "passzolj!" (?).

és ahogy egy régi mondás tartj: ALKOTTUNK(SZEREZTÜNK) MAGUNKNAK EGY JÁTÉKOT!"

2012. jún. 24. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
grat, ezt énis megtudtam volna csinálni.
2012. jún. 25. 00:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!