Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Szerintetek angolból hogyan...

Kapo1588 kérdése:

Szerintetek angolból hogyan fejlődhetek?

Figyelt kérdés
szokásos eset. van már nyelvizsgám középfokú szakmai csak nincs mögötte tudás... Ezt szeretném felhozni otthon magamtól. Kérlek segítsetek hogyan álljak neki. Mert a szavak magolásától pl nem fogok jobban beszélni:(
2012. márc. 2. 08:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

szerintem meg azert a kozepfokujaval kicsit felnottebb temaban kellene mozognia... Attol hogy gyerek konyveket olvasgasson, nezzen meset O mar egy kicsit odebb tart... Most azzal hogy: " little lisa was going to the playground to meet her friends" vagy " the cow was chewing on the green grass in the meadow wuth lots of other cows" mitol lesz JOBB az angol tudasa??

Szeintem neked elesben kene emberekkel tarsalognod. Olvastam egy kerdest reggel hogy hol vannak ingyenes beszelgetos angol klubbok? Talan jarj ilyenre, vagy masokkal alapits egyet es talizzatok parszor hetente egy kavezoban stb, es kikotes az hogy csak angolul lehet megszolalni. Kommunikalni kell emberekkel ahhoz hogy magabiztosabb legy a tarsalgasban. A meseket felejts el, nem vagy mar ovodas.

2012. márc. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 zsooofii19 válasza:
Szerintem is az a legjobb, ha először akár neten is megnézed a kedvenc filmedet angolul, mert azt tudod is mit jelent, meg szereted is, valamint, ha szeretsz olvasni, akkor lehet angol nyelvű könyveket, vagy ha dalszövegeket fordítasz az is beválik. Legalábbis nálam.
2012. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!