Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan legyek jó angolból?

Hogyan legyek jó angolból?

Figyelt kérdés

Sziasztok. annyira neki vagyok keseredve:/ 1.os vagyok angol előkészítős , szinte csak angolt tanulok. Kicsit rossz a nyelvérzékem, viszont sokszor kapunk szövegtanulást, annál megvagyok dicsérve, hogy jó a beszélőm, de a nyelvtanom(írásbelik) nagyon rossz. Próbálok tanulni, de lehet h nem eleget. félévkor 4es voltam, most már szinte csak 3-som meg 2-esem van(ink 3-mas) és nagyritkán kapok jó jegyet. Én szeretnék javítani de már alig bírok mert be vagyok pánikolva, hogy a kövi doga is szar lesz. Anyukámnak alig merem elmondani ha kapok egy újabb 3mast vagy 2-est, le vagyok cseszve, hogy ha 3 mas leszek akk ne várjak sokat, nyelvvizsgám se lesz. Nincs pofám már elmondani annyira szégyellem, tényleg bánt a dolog, de ha nem mondom el bűntudatom van.

Mit tehetnék? (korepetátorra nics most pénz.)


2012. febr. 17. 20:40
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi 0-os vagyok 15 éves L
2012. febr. 17. 20:42
 2/4 anonim válasza:
91%
Hát lehet sablonos amit irok,de csak ha gyakorolsz,akkor leszel jobb.Az interneten keress olyan angol gyakorlási lehetöséget,ahol a ki ejtést is fejlesztheted.Nincsenek csoda módszerek,csak senki nem dicsekszik azzal,hogy bizony neki is nehezen ment.Ha rontottál,akkor az azt jelenti,kevesebbet tanulsz,gyakorolni...gyakorolni...
2012. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

[link]

itt nagyon hasznos trükkök vannak!


ami nekem segített az "effortless english" kölcsönözd ki a torrent kölcsönzőből, és hajrá!

2012. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtatok:) ment a zöld kéz:)
2012. febr. 18. 11:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!