Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Németül van. Ez mit jelent?

Németül van. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Német


Hubraumstarker Zylinder aus dem Hause Athena mit hartverchromter Laufbahn für die luftgekühlten Honda Modelle.


125 ccm (57mm Bohrung) und 16 PS sprechen für sich und machen aus jeder lahmen 80ér ein heißes Eisen.


Für diesen Zylinder empfiehlt sich die Verwendung eines 24mm oder 26mm Vergaserkit um ein maximum an Leistung zu erreichen.


Der Originalvergaser muss ca. 10% größer bedüst werden.


Passend für Honda:


MT 80, MB 80, MTX 80


Um die volle Leistung diese Zylinders ausnutzen zu können Ist die Verwendung unserer Tuningzündplatte ein


"ABSOLUTES MUSS"


2012. febr. 28. 11:36
 1/7 anonim válasza:
nem.
2012. febr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hm... ha esetleg itt nem kapsz választ, írd ki a kocsiknál (gondolom, van ilyen kategória). Ott legalább a témához értenek, és hátha valaki németül is tud. A magam részéről hiába a némettudás, ez nekem kínai... :)
2012. febr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
rendben KÖSZÖNÖM!
2012. febr. 29. 08:13
 4/7 anonim válasza:
webforditas.hu + egy kis találékonyság
2012. márc. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
próbáltam a webfordítást is de hülyeségeket ír... D:
2012. márc. 8. 07:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez egész jónak tűnik!

Próbáld meg ezt a német-magyar szótárt!


[link]


Az első mondatot így fordította le:


térfogat-kiszorításos magas henger, kemény krómozott karrier léghűtéses honda számára otthoni athena modellekből


Egész jó, nem?

Üdv: Ági

2012. márc. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

aha ne rossz meg is nézem kösz.. én a webforditas.hu-t használtma és az valami eszméletlen nagy barmosságot fordított..

üdv,

2012. márc. 9. 08:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!