Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Melyik a kedvenc idegen...

Melyik a kedvenc idegen nyelved? Melyiket tanulod vagy használod a legszivesebben?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 14:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Nemetorszagban elek, ezt a nyelvet tanultam meg elöször, mint idegennyelvet, de nem szeretem, szerintem nem szep... a legszebb szerintem az olasz.... franciaul szivesen megtanulnek, de egyszer probaltam, nekem nagyon nehez volt, abbahagytam sajnos :(
2009. jún. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Spanyol. Nagyon szép dallamos és olyan jó:D...
2009. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Angolt tanulok, és nagyon szeretem. Második favorit a spanyol, azt is tanultam, és franciául is szeretnék, az is tetszik, csak nehéz. :)
2009. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
szenvedélyem a spanyol nyelv több éve.nem szégyellem én anno a szappanoperák miatt kezdtem el érdeklődni iránta.azóta magamtól szorgosan tanulgatom.jövőre pedig megyek fél évre Spanyolországba:))))))))
2009. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%

mellesleg én szeretem a német nyelvet.talán azért mert a környezetemben mindenki utálja.így kilógok a sorból:)



előző voltam:)

2009. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

Én sem tartottam jó hangzásúnak a németet, míg nem kaptunk egy anyanyelvi tanárnőt, aki nagyon szépen beszélt!

Szeretem még az angolt, franciát, és régebben a latint is.

Tanulni szerintem az angolt a legkönnyebb, utána a német, és a francia szerintem kifejezetten nehéz.

2009. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%

Németet tanultam általánosban, de vagy alapban utáltam, vagy a tanárnak sikerült megutáltatnia velem.

Most angol nyelvi osztályba járok és lassan mehetek középfokra.

Jövőre pedig elkezdjük az olaszt vagy a franciát. Attól függően, hogy melyik lesz, elkezdek mellé még egy nyelet. Spanyolt vagy egy másikat.


A kedvencem pedig a francia. Hangzásilag.

Amúgy természetesen az angol (:

2009. jún. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%

Én 4 másik nyelven tanulok.

Angol

Spanyol

Olasz

Hindi


Ezek közül szerintem az olasz és a spanyol a legszebb.

Mivel nagyon hasonlítanak tanulni is könnyebb őket együtt és így nem is annyira érzed, hogy két különböző nyelvet tanulsz.


Az angol hasznos. Szépnek nem mondanám. Inkább elegáns.


A hindi szerintem vicces:) Persze nem a legszebb de nagyon hasznos mert az 5 leginkább beszélt nyelv egyike.

2009. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%
Én kétnyelvű vagyok, magyar svéd.. A svédet jobban szeretem. Latint tanulok, az is szép nyelv, németet is.. az csúnya >.< Még finnt és japánt tanulok, hobbyból, a finn dallamos, szép, a japán érdekes, és aranyos a hangzása^^
2009. nov. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
89%

Nagyon szeretem az angolt,kb 1,5 éve kezdtem el komolyabban tanulni iskolaváltás miatt, azelőtt is tanultam de nem tudnám minősíteni az ottani oktatást.Azelőtt a németet tanultam, minden nap hallom őket nagy dózisban akcentus nélkül, mert sok külföldi bekerült a családba.Fiatal vagyok, most állok a felvételi előtt, én az mondom azt a nyelvet érdemes alkalmazni, beiktatni a mindenapokba ami megalapozza a jövőt vagy sikeressé teszi a mostani életvitelt. Az angol könnyű számomra és valószinü ezt használnám szívesebben későn, de a német is egy gyönyörű nyelv . Ezenkívűl oroszt és franciát tanulnék.


[:

2009. nov. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!