Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy van angolul?

Hogy van angolul?

Figyelt kérdés

Egy Igazi Nő nem féltékeny, hanem féltő. Nem kételkedik, hanem magabiztos. Tud szeretni,érinteni és tudja értékelni az érintést. Egy Igazi Nő vár, nem elvár. A szemével és a mosolyával, az egyéniségével hódít. Nem kicsinyes és nem verseng senkivel. Tudja, hogy mikor elég, mert van benne tartás.


Fontos lenne, köszönöm előre is


2011. nov. 26. 23:25
 1/3 anonim válasza:

A real woman is not jealous, she is just anxious. She doesn't jealous, she's confident. She can love, touch, and she can evaluate the touch. A real woman waits, not requires. She conquers with her eye, smiley and her personality. She isn't small-minded and she doesn't rivals with anybody. She knows, when it is enough, because she is keeping.


Valahogy így van...ha pár szót rosszul írtam vagy kevertem valami hasonló jelentésűvel akkor bocsi csak most fáradt vagyok

2011. nov. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A második mondatban a doesn't nem doesn't,hanem isn't.
2011. nov. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A real woman is not jealous, she is nurturing . She doesn't question, she's confident. She can love, touch, and she can appreciate the touch. A real woman waits, not demands. She conquers with her eyes, smile and her personality. She isn't mean and does not rival against anybody. She senses when it is enough, because she possesses style and substance.
2011. nov. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!