Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit lehet tenni a nyalizó...

Mit lehet tenni a nyalizó diák ellen?

Figyelt kérdés
Mit tegyek,hogy ne nyalizzon egy osztálytársam?Folyton nyalizik a töritanárnak.Lehet hogy a tanár ezt látja.De hogy legyek nála is jobb?A töri a kedvencem.A tanár eddig rengeteget dícsért,de szeretném leállítani a nyalizót.hogyan?
2011. aug. 28. 15:42
 1/10 A kérdező kommentje:
bocsi,ha rossz a ketegória
2011. aug. 28. 15:44
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
sehogy. vagy kérd meg, hogy ne nyalizzon. vagy nyalj jobban.
2011. aug. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

én nem szoktam nyalizni a tanároknak.a töritanárnak se.

de megkérni úgyse lehet.gondolom úygis letagadná.a többiek is azt mondják pedig hogy nyalizik.

2011. aug. 28. 16:07
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
miért ne nyalizhatna? az iskola a legmegfelelőbb hely arra hogy kialakuljon az ifjúságba hogy hogyan érvényesüljön.
2011. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

amúgy eddig nem nyalizott.az utóbbi egy félévbe kezdte.

például megesett h az egész töricetlit másolta.én azt akkor megtanultam normálisan.de eddig a tanár sokkal többet dícsért engem mint őt.akkor ez meg fog változni?azt őszintén szólva nem szeretném.

2011. aug. 28. 16:10
 6/10 A kérdező kommentje:
egyébként az osztáyltársaimat is zavarja.ők hívták fel rá a figyelmem.engem azért is zavar részban mert a tantárgy a kedvencem,de a tanárt is nagyon kedvelem.titeket hogy érintene a helyzet?
2011. aug. 28. 16:13
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
mekkora gyökér vagy, mit foglalkozol ezzel nem a haverod a tanár magadnak tanulj és szard le a többit. ha nem tanul a nyalizó akkor úgyis szar jót kit érdekel
2011. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 reptoid ***** válasza:
100%
Hidd el, látott már a tanárod jó pár diákot az évek során, van már rutinja abban, hogy eldöntse ki a nyalizós és ki nem. Te csak maradj meg olyannak, mint eddig.
2011. aug. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

az utolsónak igaza van:)köszi:)

egyébként azt tudom h magamnak tanulok.tom magamtól is.

2011. aug. 28. 16:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Mond meg neki hogy túlzásba viszi ezt a nyalizás dolgot. És nem megy vele sokra mert piszkálni fogja mindenki emiatt.

aztán vagy ért belőle vagy nem....

2011. szept. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!