Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent másnéven penetráció...

Mit jelent másnéven penetráció szó? (angolul: [armor] penetration)

Figyelt kérdés

angol szótárból néztem hogy ezt jelenti a : penetration erre a szóra lennék kíváncsi hogy mit jelent csak más szóval mint apenetráció..

Egy játékba láttam ezt a szót teljes egészében : armor penetration ... az armor tudom hogy páncél jelent de a penetration-t sajna nem :/


2011. júl. 30. 21:44
 1/6 anonim válasza:
penetráció = behatolás, áthatolás
2011. júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

penetration [penɪ'treɪʃn] noun [U]

1. a movement into or through something or someone


"Sunscreens can help reduce the penetration of ultraviolet rays into the skin."

"The company is trying to increase its penetration of the market."


2. the act of a man putting his penis into his sexual partner's vagina or anus during sexual activity

2011. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a játékban szerintem az jelőli, hogy milyen erős a páncél, mekkora erő kell ahoz, hogy athatoljon rajta egy fegyver
2011. júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

a játékokban:

armor penetration = páncél átütő képesség

2011. júl. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a játékban ez fegyó vagy ruha stat.

Fegyó esetében az, hogy mennyi bónuszt ad általában az átütésre, ruhán meg hogy mennyi kell ahhoz, hogy átüssék.

2011. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vree ***** válasza:
Amit a 22:53-as mondott. Videójátékban ez többnyire úgy jelenik meg, hogy a fegyver egyszerűen figyelmen kívül hagyja a páncél egy részét a sebzés kiszámolásánál. Így az erősen páncélozott ellenfelekkel szemben, akiknek a normál sebzés nagy részét elnyelné a páncél, előnybe kerül a figura.
2011. aug. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!