Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy tanuljak finn nyelvet?

Hogy tanuljak finn nyelvet?

Figyelt kérdés

A sulimban nem jött össze a megfelelő létszám ahhoz, hogy finnt oktassanak, ezért magamtól szeretnék megtanulni... Azt szeretném kérdezni hogy van-e olyan honlap ahol ingyenesen lehet tanulni a nyelvet, de akár könyvcímet is írhattok.:)

16/F


2011. jún. 24. 21:00
 1/8 kanóc ***** válasza:
82%
A [link] oldalon litván, észt, finn, lengyel és portugál leckék vannak kezdőknek, hanganyaggal.
2011. jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:)
2011. jún. 25. 00:45
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
livemocha.com
2011. jún. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hmm, megnéztem mindkettőt, azt hiszem mindkettő igen hasznos lehet majd:)
2011. jún. 25. 10:48
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

A finn nyelvet kicsit nehéz tanár nélkül tanulni. Van pár netes anyag, de van pár dolog amihez tanár kell (ilyen pl. a beszélt nyelv és az irodalmi nyelv közötti különbség).

Ajánlom ezt az oldalt: [link]

A legjobb a Suomea ole hyvä.

A legjobb könyv: Marjutta Kentälä: Kielen käyttöön könyve, de ezt MO. nem adták ki.. (Viszont netről megrendelhető).

2011. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fraser ***** válasza:
100%
vedd meg a Kezdok Finn nyelvkonyvet az USBORNE kiadotol nagyon hasznos en is azzal kezdtem.....de az igaz hogy tanar nelkul nagyon nehez....ismerek valakit aki mar 12 eve finnben van es semmit sem beszel.......de olyat is aki meg otthon alapfokon megtanult es ahogy kijott mar megertette magat finnul....szoval ne add fol nehez de ha kitarto vagy menni fog......
2011. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát tanár nélkül tényleg necces lehet... Szerintem keress egy jót.

nekem Ő volt a finntanárom:


anna.odor@t-online.hu


sok könyvet adott, leckéket, stb., skypeon tanultunk és nekem így bevált.

egy hét múlva már Helsinkiben leszek, kint kaptam munkát :)

2011. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Ajánlom az www.uusikielemme.fi/grammar.html oldalt, ha nem gond, hogy angolul magyarázza el a nyelvtant.
2011. aug. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!