Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lehet, hogy hülye kérdés, de?

Lehet, hogy hülye kérdés, de?

Figyelt kérdés
Egy nem erotikus könyvben hogyan lehet szépen leírni a szexet részletesen? Pl én ott elakadok, hogy a női nemi szervre nem találok olyan szinonímát, ami nem is obszcén, de nem is virágnyelv.

jún. 21. 15:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
52%
Hüvely, az szerintem megfelelő kifejezés
jún. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
"Lehet, hogy hülye kérdés, de?" - ez már egy hülye kérdés.
jún. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ezzel a válasszal viszont sokmindent nem tudok kezdeni. :D
jún. 24. 12:46
 14/22 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudom, amúgy írónak készülsz? A kérdésből erre tudok következtetni.

De szerintem aki ilyen kérdést leír, az már most adja fel...

jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Igen, annak készülök. :D

Miért is adnám fel? A felesleges trollkodáson és a rosszindulatú kötözködésen kívül nem sokmindent adtál hozzá a válaszokhoz, mivel sem jótanács, sem bármiféle értékelhető kritika nincs téve az állításod mellé, csak egy megjegyzés, amivel sem én, sem más nem tud mit kezdeni, csak a saját idődet raboltad. :D

jún. 24. 13:40
 16/22 anonim ***** válasza:
28%
De, adtam egy jó tanácsot. Ne kezdj írói karriert, ha egy értelmes kérdést sem tudsz feltenni ("Lehet, hogy hülye kérdés, de?").
jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Ott van a leírásban a kérdés. Sietve írtam le, nem akartam a GYK-kel szórakozni, hogy hatszor visszaküldje a kérdést.

Előtted néhányaknak sikerült értelmeznie a kérdést. :D Persze nem gondolom, hogy te nem értetted volna, nem áll szándékomban ismeretlenül téves következtetést levonni rólad (ha szabad ilyet mondanom, te se tedd fölöslegesen, mert sem elbizonytlanítani nem fog a "jótanácsod", sem feldühíteni a provokációd).

Viszont így tárgytalan ez a "beszélgetés".

jún. 24. 14:31
 18/22 anonim ***** válasza:
Miért kell egy kérdést "sietve" leírni? Én ha kiírok egy kérdést, nem sietek, és megtisztelem azzal a kérdésemre válaszolókat, hogy értelmezhető kérdést írok le. A könyvedet is "sietve" fogod írni?
jún. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Akkor téged megtisztellek azzal, hogy a kérdésemet neked egyenesen felteszem, ha már te nem tiszteltél meg semmilyen formában.

Neked feltétlenül szükséged van rá, hogy magyarázkodjak neked? Az előtted lévő válaszolók már megválaszolták a kérdésem, ami tök értelmes választ adott a valóban teszetoszán megfogalmazott kérdésemre, amit azért tettem fel, mert nyilván jobb író szeretnék lenni. Beletalálhattál volna olyanba is, aki nálam érzékenyebb, és aki tök tehetséges író, de elbizonytalanítod a trollkodással.

Én azért válaszolgatok a provokációdra, mert őszintén megmondva, élvezem a "vitánkat", vagy akármi is ez, de nem látom értelmét, mivel körülbelül egy mondatot fogalmazol át és arról vonsz le egy következtetést. Ezért mondtam, hogy ez a beszélgetés tárgytalan.


Nem akartam tiszteletlen lenni senkivel, remélem, nem is voltam.

Csupán segítséget kértem. Valóban értelmetlen volt a kérdés-rész megfogalmazva. Nem gondolom, hogy ez akár a prózai, akár a dramaturgiai képességeimmel bármiféle kapcsolatba lehetne állítani.

jún. 24. 14:58
 20/22 tgt ***** válasza:
100%
Kérdező: szerintem nem kell szinonimát találni a nemi szervre. Hasznald az orvosi megnevezést.
jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!