Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mi az hogy szigma megy gyatt?...

Mi az hogy szigma megy gyatt? Miért hívhat így a kisfiam?

Figyelt kérdés
Itt voltak a barátai nálunk aludtak, és azt mondta nekik hogy az apukája nem szigma mert nekem csak hármas a gyattom. Meg valami szkibidiről is beszéltek. Kérdeztem de nem mondta el mi az, csak nevettek. Valami új szleng?

jún. 16. 18:28
1 2
 11/16 anonim válasza:
63%
Azért beszél így veled a fiad, mert te egyből a szülői munkaközösségbe vonulsz a témával, ahelyett, hogy vele beszélnéd meg. Ez mindent elárul a nevelési metódusodról, nem kell ezen meglepődnöd, hogy így kezelnek.
jún. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

ismerős gyereke akart valami skibidi izé lenni farsangon, akkor néztem meg...

[link]

jún. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%
Szkibidit egy orosz videoklippbe hallottam
jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
71%

A gyatt-ot olyan nőre mondják akinek formás a segge. Úgy tudom hogy level 5-ig vannak és a level 1 a legrosszabb.

A szigma meg sikeres férfit jelent, aki nem foglalkozik úgy a külső világgal vagy valami hasonló.

A szkibidinek pontosan nincs jelentése. Youtubeon terjedt egy skibidi toilet sorozat ahol egy wcből egy csúnya fej azt énekli hogy skibidi yes yes yes.

Igazából ezzek új szlengek amiket általában ilyen kisebb gyerekek használják ezzeket. Mikor én láttam ezzeket a neten (mert gyakran belefutottam például YouTubeon vagy Instagramon) akkor rákerestem hogy ezzek mik. Aztán ezzektől a gyerekek agya rohad. Szóval jobb ha valahogy el kéne kerülni hogy ezzeket nézzék és használják főleg a skibidit.

jún. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
54%
14, ezzek? Aú.
jún. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
jún. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!