Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mi az hogy szigma megy gyatt?...

Mi az hogy szigma megy gyatt? Miért hívhat így a kisfiam?

Figyelt kérdés
Itt voltak a barátai nálunk aludtak, és azt mondta nekik hogy az apukája nem szigma mert nekem csak hármas a gyattom. Meg valami szkibidiről is beszéltek. Kérdeztem de nem mondta el mi az, csak nevettek. Valami új szleng?

jún. 16. 18:28
1 2
 1/16 anonim válasza:
81%
Lehet UFO-kat altattál magatoknál?
jún. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
24 évesen én sem tudom mik ezek 😂
jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem, hogy rosszul hallok. Megkérdeztem egy másik anyukát is, és ő is hallotta hogy ezt mondta már a lánya otthon. Fiatal koromban én is hülyéskedtem a barátaimmal de ilyenről még nem hallottam..
jún. 16. 18:34
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

szia. a "szigma olyan férfi aki független és sikeres. A gyattot olyan nőre használjuk a fiúkkal akit dugnánk mert jó a segge, alakja."

új szleng 22F

jún. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

a szkibidi olyan valaki aki rémes, csúnya. Rizz meg olyasmi hogy szednek fel csajokat ilyesmi

előző voltam

jún. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon csúnya, hogy beszélhetnek így egy felnőttről.?! El vagyok keseredve. Össze fogom hívni az szmk-t az iskolában hogy a többi szülő is megtudja mi ez valójában .
jún. 16. 18:43
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
a level 3 gyatt meg segg formáról van szó
jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
57%
Kérdező ezek alapján én mondanám a fiamnak hogy ő se szigma mert 24 évesen még otthon él :-D
jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
Nem azért válaszoltam hogy leszidd őket. Hagyd rájuk amúgy ez csak egy " titktokos poén" nem kell komolyan venni
jún. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Legalább segítek az anyukáknak:D
jún. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!