Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hol, vagy hogyan tanulhatok...

Hol, vagy hogyan tanulhatok Magyarországon magyar nyelvű vezetéssel kecsua nyelvet?

Figyelt kérdés
Előre is Köszönöm a választ!
2010. aug. 29. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Tanfolyamszerűen sehol.Hívd fel mondjuk az ELTE kult. antrop. tanszéket, biztos, hogy ott vannak, akik foglalkoznak/foglalkoztak már dél-amerikai indiánokkal, vagy legalábbis ismernek olyanokat, akik foglalkoztak, akik pedig biztosan ismernek valakit, aki tud segíteni.
2010. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Ezt teszem.


Üdv!

2010. aug. 29. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Angol nyelvű oldalak:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


[link] (szerinted eddig ez a legjobb)


Magyar nyelvű oldalak:


[link]

[link]


És ezzel ki is fogytam a forrásokból. :) AZ előző hozzászóló ötlete nagyon jó, ELTE-n nagy valószínűséggel tudnak segíteni, hiszen híres egyetem, de próbálkozz más, nagyobb, híres egyetemekkel is, Debrencen vagy Szeged

Budapesten minden évben meg szokták tartani az Inti Raymi-t, menj el, hátha ott is tudsz érdeklődni. :)) Sajnos én is csak pár hete tudtam meg, hogy van ilyen Budapesten és nagyon sajnálom, hogy eddig ne mis tudtam róla, hiszen idén nyáron már el tudtam volna menni, de nem híresztelik eléggé. Megtalálod őket fb-on is.

[link]


Sok sikert a nyelvhez. KÉrlek írj nekem egy privát üzenetet, ha jutottál valamire, érdekelne engem is. :)

2011. júl. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Magyarországról is nézhető a Youtube "adása".

Például:

http://www.youtube.com/watch?v=6AjTi4q_kIo

2012. febr. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én Dél-Amerikából származom és valamelyest beszélem a nyelvet... írj privátban!
2014. ápr. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy a déli kecsuát akarod vagy pl. a kicsvát (kichwa de Ecuador)!?
2023. jan. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire aktuális ez így tíz év után, de én tanulok kecsuát éppen. Ha esetleg érdekel hol, hogyan, kitől stb, szívesen válaszolok privátban.
2023. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!