Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » VigiAupairen keresztül hogyan...

VigiAupairen keresztül hogyan lehet kijutni külföldre?

Figyelt kérdés

Olvasgattam,nézelődtem,és nagyon felkeltette az érdeklődésemet az au-pairkedés.

Már régi álmom,hogy kijussak Angliába.

Van valaki aki vigiau-pairen keresztül kijutott Már külföldre???

Mert rengeteg kérdésem lenne egy ilyen emberhez!

Azt már elolvastam,hogy mi ennek az egésznek a lényege,hogy egy családnál élni,kaja,szállás náluk biztosítva,nyelv megtanulása,cserében besegíteni a házimunkában,vigyázni a gyerekekre+heti zsebpénz.

A kérdéseim ilyenek lennének:

tegyük fel,hogy sikerül felvennem a kapcsolatot egy családdal,akik szeretnék,hogy kimenjek hozzájuk;akkor itthon milyen teendőim vannak a kiutazás előtt?

Gondolok ilyenekre,hogy lakcím,tartózkodási hely bejelentése valahol?tb-vel mi a helyzet?vízumot kérni/kapni?

Milyen ügyben és hová/kihez kell fordulni,hogy kiutazhassak?

olvastam azt is hogy meghatározott ideig lehet csak kinn valaki;és annak a lejárta után be kell valahova itthon,vagy ott jelentkezni?

Szóval úgy az egésznek a menetére lennék kíváncsi,és hogy mennyibe kerülne ez nekem,mert az is olvastam,hogy előfordul,hogy a család fizeti a kiutat és a visszutat is.

Nagyon szeretnék kimenni,a gyerekkel is nagyon szeretek foglakozni.nem félek a kihívásoktól.Csak az ilyen kis apróbb részletek érdekelnének.


2010. aug. 4. 21:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!