Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ez mit jelent: This to me I...

Ez mit jelent: This to me I do not want to Akhosrk. Have you visited Tunisia?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
2010. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kössz...ezzel ki vagyok segítve igazán
2010. aug. 2. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:

"This to me" Ennek így nincs semmi értelme. Talán give this to me, vagy this belongs to me, de ige mindenképp kéne.


"I do not want to Akhosrk" nem akarok Akhorsk-ni. Nem tudom, hogy az Akhorsk-ozás az mit jelent, mindegy ezt neked kell tudni, ha ige, akkor jó, ha nem ige akkor meg hiányzik egy ige.


"Have you visited Tunisia?" Szó szerint: meglátogattad mér Tunéziát? Ha az orzságról van szó, akkor ez elég béna, inkább: Have you (ever) been to Tunisia? Ha a Tunisia egy személy (nem tom, kit neveznek el Tunéziának...), akkor jó.

2010. aug. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

22:07

Bocsi csak segíteni akartam. Vagy Te nem voltál még úgy, hogy nem azt segítetted amit vártak? Akkor irigyellek! :-))))

2010. aug. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oksi!=) Mindkettőtöknek köszönöm a segítséget! Már azt hittem az én angolommal van valami baj, de úgy tűnik aki ezt írta nekem az nem valami jó angolos...
2010. aug. 3. 23:06

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!