Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Hogyan lehet barátokat szerezni?

Hogyan lehet barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

A legtöbb, akivel összehozott a sors, mint csak alámtettek, kibeszéltek, átvertek, kihasználtak.(Tisztelet a kivételnek)


Azt tapasztalom, hogy mintha az emberek már nem annyira akarnának kifejezetten barátkozni. Sokszor csak haszonlesőket látok, vagy olyanokat, akiket valamilyen érdek fűz a barátsághoz.


Bizalom, törődés, őszinteség- ezek hiányoznak.


Pl. egy netes oldalon írt egy csaj, de a képe alapján nem is volt szimpatikus. Aztán pár napig nem léptem be a chetbe, és ki is törölte magát, hogy én ne is lássam, de előtte megbeszéltem vele, hogy majd találkozunk valamikor.


Miért írogat valaki, hogyha nem is akar barátkozni? Akkor ez időpocsékolás volt a részéről is, és a részemről is.


Próbáltam munkatársakkal is barátkozni, de többször megloptak, vagy otthagytak egyedül a sórakozóhelyen, amikor együtt mentünk bulizni.


2010. jún. 1. 22:41
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Ez az oldal nem arra van, hogy beszólj, hanem arra, hogyha van értelmes tanácsod, akkor megosszd.


Nem kell kiforgatni a szavaimat!


Légyszi inkább ne is írj többet! Aki egózott az előbb.

Előre is köszi.

2010. jún. 3. 18:22
 22/25 anonim ***** válasza:

Héten lesz a szülinapod?

Akkor sok boldogságot.

Jó lenne, ha mégis feltudnánk venni a kapcsolatot. Én szívesen barátkoznék veled, mert nekem sincs túl sok barátom, és sajnos rám is igaz, amit leírtál, úgyhogy hasonló cipőben járunk.

2010. jún. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Értelmes tanácsom? Jó. Ne vedd beszólásnak, ha valaki mást mond, mint amit hallani szeretnél.

Az, aki egózott.

2010. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Kösz a elköszöntést, akkor küldj egy email címet, és oda írok, de csak ha elmúltál 18. Ok?
2010. jún. 4. 20:49
 25/25 fanni** válasza:

x'ddd : )

Leszünk barátok??:$$

XD

2010. okt. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!