Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Hogyan lehet barátokat szerezni?

Hogyan lehet barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

A legtöbb, akivel összehozott a sors, mint csak alámtettek, kibeszéltek, átvertek, kihasználtak.(Tisztelet a kivételnek)


Azt tapasztalom, hogy mintha az emberek már nem annyira akarnának kifejezetten barátkozni. Sokszor csak haszonlesőket látok, vagy olyanokat, akiket valamilyen érdek fűz a barátsághoz.


Bizalom, törődés, őszinteség- ezek hiányoznak.


Pl. egy netes oldalon írt egy csaj, de a képe alapján nem is volt szimpatikus. Aztán pár napig nem léptem be a chetbe, és ki is törölte magát, hogy én ne is lássam, de előtte megbeszéltem vele, hogy majd találkozunk valamikor.


Miért írogat valaki, hogyha nem is akar barátkozni? Akkor ez időpocsékolás volt a részéről is, és a részemről is.


Próbáltam munkatársakkal is barátkozni, de többször megloptak, vagy otthagytak egyedül a sórakozóhelyen, amikor együtt mentünk bulizni.


2010. jún. 1. 22:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Már bocs de miért ő a hibás amikor neked nem jött be a képe?
2010. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Remek kérdés. Itt vagyok 30 évesen, a régi barátaimat "kinőttem", újakat meg nem találok, mert a korombeliek "babáznak", ami nekem nem áll szándékomban. Elég nehéz ismerkedni az én koromban. (lányokkal, nem párkapcsolatra gondolok)
2010. jún. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Senki sem hibás.


Azt írtam, hogy barátnőt kerestem volna, de nem is én írtam neki, hanem ő nekem. Ő vette fel a kapcsolatot velem.


Aztán sokszor épp írtam valamiről, és akkor ő közölte, hogy most kilép. Ezt vagy 15ször eljátszotta.


Most hogy tanulnom kellett, és nem léptem be egy hétig, kitörölte magát. Csak így szó nélkül.


Meg sem bántottam, akkor miért kell bunkónak lenni?


Mostmár érted? - Nekem rosszul esett.

2010. jún. 1. 22:53
 4/25 A kérdező kommentje:

Én 25 vagyok, és nekem sincsenek barátaim.


Vannak haverok, de őket leépítettem, mert csak a rossz irányba vittek, ne tanuljak, bulizzak, stb.


Volt 1-2 ismerősöm, és sokszor azzal vádoltak, hogy milyen szánalmas, hogy nekem nincsenek barátaim.


Szerintem nem ettől lesz jó vagy menő valaki, hogy hány barátja van, jó hogy nem kell versenyt rendezni, hogy kinek hány van.


Nem értem, miért kell megszólni azért, mert még nem találtam hozzám méltó barátot/barátnőt, baráti társaságot!

2010. jún. 1. 22:57
 5/25 anonim ***** válasza:
Én az egyetemen próbáltam barátkozni,de azt tapasztaltam,hogy nem akar senki barátokat találni.Szerintem vagy azért,mert már így is sok van nekik,vagy megvan a saját baráti körük és nincs rá szükségük,vagy annyira nem érdeklik őket az emberek,hogy azért nincs szükségük BARÁT-ra.Beszélgetni elbeszélgetnek az emberrel,de szoros kapcsolatra nem vágyik senki,én úgy veszem észre :(
2010. jún. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Szerintem is így van.


Csak azzal akarnak barátkozni, aki híres, gazdag, stb.

Tehát u.a. : érdekből.


Elég szomorú, hogy ilyen kisivárosodottak az emberek.

2010. jún. 1. 22:59
 7/25 anonim ***** válasza:
Mennyire igazad van..! Olyan haver-félét, akinek szólok, hogy gyere, menjünk bulizni, könnyen találok, túl sok is van. De olyan embert, akit értékesnek látok, akivel jó beszélgetni, már jó ideje nem találtam, pedig nagyon kerestem. :)
2010. jún. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Rátapintottál a lényegre, addig vagy csak jó valakinek, amíg minden oké veled, maíg nincsenek problémáid, amíg nem kell a segítsége. Mert ha bármelyik fennáll, akkor 1000rel lelécelnek egyből.
2010. jún. 1. 23:11
 9/25 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet :S


Üdv.Debrecenből :)

2010. jún. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek barátaim!:(Merrefelé laksz?
2010. jún. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!