Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Hogyan szeressem meg az alakomat?

Johi05 kérdése:

Hogyan szeressem meg az alakomat?

Figyelt kérdés
Na az van,hogy 12 éves vagyok 166 cm és 58 kg. Tudom nagyon sok én is így vagyok vele. De a családom meg már úgy senki se. Bárhova elmegyünk ami ilyen sportosabb és van BMI vagy ilyesmi rögtön megyek és nézem,hogy milyen a BMI-m meg ilyesemi ( eddig mindig a 21 volt vagy 20.8) normál kategóriában vagyok de azért erzem a hasamon azt a bizonyos felesleget. És ezzel már csak az a bajom hogy nem bírnak el a fiúk és tök ciki amikor megkérdezik hogy hány kg vagy és te csak nézel. Hogy tudnám ezt átvészelni?

2017. júl. 2. 17:22
 1/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

12 evesen a 166 cm igen szep szerintem nagyon igy az ehhez tartozo 58kg nem is olyan sok legfeljebb korodhoz kepest

alakod? miert nem vagy szep formas noies?

nem te vagy akit az apukaja allandoan piszkal emiatt? (par hete kiirt kerdes)


es nem teszel valamit ellene? egeszseges etkezes, "edzes, sport"

mert ez a te erdeked onmagadban is, masoktol fuggetlen


mas kerdes hogyha te igy szeretned az alakod ahogy van, de azert ebben biztosnak kell lenned, mert csak azert mert ez a "konyebbik ut" nem erdemes valasztani, csak ha valoban sulyfelesleggel akarod elni az eleted mert igy nem fazol, jobban erzed magad valamiert stb.


12 eves fiunak 60 (se) kg ot nem szukseges elbirnia de egy felnottnek mar igen

igy ha nem leszel sulyosabb egesz eletedben akkor nem veszes


a kerdest amugy mas kategoriakba lett volna erdemes leirnod mindjart linkelem azokat es irok is majd meg

2017. júl. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem normálisan nézhetsz ki és még leadod a felesleget a hasadról, mert még növésben vagy. Ismerek sok olyan személyt, akik sokkal testesebbek. Veled semmi gond nincs.
2017. júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg


Egészség:

Általános közérzet

(Alternatív gyógyítás)

Bio életmód

(Nők egészsége)

Táplálkozás


https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak


Fogyókúrák:

(Paleo diéta)


https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas


Sport, mozgás


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek


Emberek:


(Barátok, barátságok)

Emberi tulajdonságok

Tanárok, iskolatársak

Társasági élet


https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__vegetarianizmus


Vegetarianiumus (egyaltalan nem azert hogy legyel Vega ha nem akarsz akkor is! de sok hasznosat olvashatsz)


de erdemes nezegetni a gyakori kategoriait mast is

2017. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

amiket egy nonek es igazabol ferfinek is mindenkepp igy kellene tennie azok a kovetkezok (ezeket irtam az emlitett masik kerdesnel is)


naponta guggolasok

naponta futas


zsir (allati) kiiktatasa az etkezesbol amennyire csak lehet

teljesen reszletesen leirhatok mindent ha szukseges, nem csak te hanem mas olvasoknak szanva is

de gondolom hulyesegnek tartsak... azt hogy egeszsegesek es eleterosek legyenek


ezek ingyenesek, nem kell hozzajuk semmi


de mint a masik kerdesnel itt is ahogy irtam nem veszes a sulyod ha ezt szinten tudod tartani

mar csak az szamit hogy formas legyel, mivel ha nem lesznek (12evesen meg nem problema majd par ev mulva) noies idomaid akkor az nagy problema lehet

olyan ostobasagokba is bekemehetsz ami tonkre teszi az eleted

de ezeket nem tudhatom hisz semmit nem tudok rolad, lesz s okod ra, altalaban nem szokot

de olyanok akik ilyeneket kerdetnek "hogy szeresem meg magamat" altalaban igen "depresziosok es onpusztito" hajlamuak szoktak lenni foleg ahogy oregszenek

csak a megertes kedveert irtam ezeket nincs ertelme hosszu jellemrajzokat irnom


BMI meg amugy csak egy "iranymutato" es te a gyerek bmi t csinald ne a felnotet

2017. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy kajakozok napi 2 szr 1 óra 30 percet.
2017. júl. 3. 23:08
 6/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#5 ha sportolsz akkor nem hiszem hogy ne lennel kepben, es hogy valodi gondjaid lehetnenek

kerdes hogy mi is az igazi problemad mert errol nem irtal es most sem

mert onmaban a suly - foleg ami normalis hatarokpn beluli - nem problema

2017. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#5 kajakkal az alsotested, comb, fenek nem tudom mennyire dolgoztatod meg, illetve a hasad

ezek fontosabbak foleg nonel, a ferfiaknak fontos a kar es a felsotest

12 evesen eleg kemenynek tunik

napi 3ora...

"szimulalt" vagy valoban vizben "csonakazol" ?


uszas maga szinten nagyon jo sport, ellenben ez sem ingyenes altalaban... (meg ha viz (to) van is plusz kiadasokat igy is jelenthet)

2017. júl. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

lehet nem voltam eleg ertheto

fokerdeses is az Alakodrol szol

tehat nem a sulyodrol


neked sem tetszik? es mi nem? nem eleg noies? vagy eppen nem eleg ferfias? vagy konkretan?

alakot formalni lehet ez altalaban nem okoz gondot


a sulyt is lelehet fogyni, sot hizni meg konyebb...


en ugy tartom hogy egeszseges nonel az a problema ha az alakja nem noies


de te lehet maskent gondolkodsz

ha hivatasos sportolo leszel (vagy mar vagy is) akkor foleg nem szamit a suly ha ez szukseges ahoz a sporthoz amiz uzol, hiszen az izmoknak is van sulyuk

ilyenkor az alakformaddal se tudsz hatasosan mit kezdeni ha egy adott testreszre mesz ra a sportoddal amit pont hogy nem szeretnel hogy ugy nezen ki, ez a sport velejaroja

de ezek nem kozhelyek?

2017. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!