Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Nem kaptam májusfát és csalódo...

Nem kaptam májusfát és csalódott vagyok?

Figyelt kérdés

Tudom, maga a kérdés elég furán hangzik, de kérlek olvassátok végig.

Szóval nálunk nagy hagyománya van a májusfának/május kosárnak. Kiskoromtól kezdve mindig nagyon tetszettek, ahogy telt az idő pedig egyre jobban vágytam rá hogy végre én is kaphassak. Az idő mindig úgy hozta, hogy vagy nem volt kapcsolatom az időben vagy szimplán fiatal voltam és nem törődtek ezzel a dologgal. Most, hogy idősebb lettem és kapcsolatban élek nagyon szerettem volna ezt az egészet. Kicsit bíztam benne hogy a párom meglep, de valahol mélyen még is az volt bennem, hogy nem. Aztán be is jött a dolog, megkérdezte hogy probléma-e ha nem kapok, ő nem túlzottan híve ennek, max később.

Persze azt mondta neki, hogy semmi gond nem fontos stb, nem hibáztatom érte. De mióta mondta annyira csalódott vagyok. Félreértés ne essék, párommal sincs bajom se mással, csak egyszerűen egy nagy álmom/vágyam volt, ami ismét nem teljesült.. pedig még ha egy szál virágot kapnék jelképesen is örülnék.. Páromat nem fogom ezzel traktálni, se letámadni se semmi, azt sem akarom hogy később kényszerből kapjak ilyet. Viszont nem tudom, hogy valahogy ezt elmondjam e neki, vagy hagyjam hogy lecsengjen magamban?

23/N



2017. máj. 1. 12:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Tőlem kapsz egyet. 🙃


🎋

2017. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párod igazán jól ismerne, akkor kaptál volna. És nem kérdezte volna meg előre...

Sajnállak nagyon..minden jót!

2017. máj. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
#2-höz még hozzáfűzve, ha neked igazán fontos lett volna a májusfa, akkor nem mondtad volna a párodnak, hogy "semmi gond, nem fontos". Legalábbis én biztosan nem mondtam volna ezt neki, ha megkérdezi, és akarnék májusfát.
2017. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Molyember ***** válasza:
89%
Te mondtad neki, hogy nem fontos.
2017. máj. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

3-as válaszoló jogos, de épp ez a gond, hogy a barátja megkérdezte most mondja azt, hogy igen hozzál nekem fát..

De hát lehetne még ezt a kérdést boncolgatni

2017. máj. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

"de épp ez a gond, hogy a barátja megkérdezte most mondja azt, hogy igen hozzál nekem fát.. "


Hát ha egyszer szeretne, akkor miért ne mondja? Mi ezzel a gond? Miért kell(ene) hazudnia a párjának?

Tudod, néma gyereknek...

2017. máj. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor azt kellett volna mondania, hogy tett azt amit jónak látsz..
2017. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Az meg kvázi az "engem nem érdekel" szinonímája :D Az miért jobb?
2017. máj. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

"Persze azt mondtam neki, hogy semmi gond nem fontos stb, "


Ha egy férfitól szeretnél valamit, akkor máskor ne az ellenkezőjét mondd neki! :-)

2017. máj. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, a férfiak szóból értenek.

Ha azt mondod, hogy nem fontos, akkor nem fontos és kész.

Ezt most már hagyjad, mert bármit csinálsz, csak elrontani lehet.

Legközelebb legyél okosabb, hasonló kérdésnél!

2017. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!