Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Az amerikaiak miért mosolyogna...

Az amerikaiak miért mosolyognak mindig?

Figyelt kérdés

2015. okt. 31. 17:42
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
0%
Én azt hallottam, hogy a kövér emberek akaratlanul is mosolyognak, ott pedig sok a túlsúlyos. Meg azt is mondják, hogy addig mosolyog valaki, míg nem lát az események mögé. Ha meg John akkor értékes, ha anyagilag előre jut, az azért furcsa, mert akkor a legértékesebb embernek billgécnek, rócsildnak, csányinak, vagy bajnainak kéne lenni, de mint tudjuk, ők nem ilyenek. Tehát nem alapigazság. Amúgy a kérdésre nem tudom a választ én sem, mondjuk a fogdologról hallottam én is.
2015. nov. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
92%
Azért, mert egy magyarnak sosem az számít, hogy neki miért nincs, hanem az, hogy másnak miért van.
2015. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

"Én azt hallottam, hogy a kövér emberek akaratlanul is mosolyognak, ott pedig sok a túlsúlyos."


Na persze. Akikkel találkoztam fittek voltak.

2015. nov. 1. 19:40
 14/33 anonim válasza:
33%
A mosolygás abszolút nem az anyagi helyzettől függ, sőt általában a sokat viccelődő mindig vidám kisugárzású embereknek van a legmélyebb depressziójuk pl.Robbin Williams aki tavaly lett öngyilkos, egyébként én is voltam már az USA-ban és egyáltalán nem tűnt fel hogy ott mosolygósabbak az emberek...
2015. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
0%
A f szt nem az anyagi helyzettől függ. Majd egy magyar mosolyog mikor napi 12 órákat dolgozik ingyen, mellette tele van tartozással, mert másképp nem tud házat venni. Tisztelet a kivételnek akiknek a segge alá lett rakva minden.
2015. nov. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Ez a társadalmi elvárás. A búvalbaszottakat kiközösítik.
2015. nov. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:

A #6 kommentelő azt írta:

"Mert örülnek h nem Magyarok."

Hát, ez jó. Rég nevettem ekkorát.

2015. nov. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
Az előző vagyok. Bocs, a #7 kommentelő írta. Még mindig röhögök.
2015. nov. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
szerintem ezt itt is be kéne vezetni... általában én is mosolygok az utcán de a sok búvalb*szott embertől az életkedvem is el szokott menni
2015. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
39%
Érdekből mosolyognak, mert így könnyebben elérik azt amit akarnak. A magyarok legalább őszinték, és nem hazudnak mosolyogva a képedbe.
2015. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!