Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Az amerikaiak miért mosolyogna...

Az amerikaiak miért mosolyognak mindig?

Figyelt kérdés

2015. okt. 31. 17:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
68%

NEmcsak az amerikaiak, hanem a világ legtöbb országában az emberek mosolygnak egymásra, és nem úgy néznek a másikra, mitha éppen agyon akarnák ütni (Ahogy MO-on szokásos).


Így - mosolygva - sokkal kellemesebb az élet, az emberek barátságosabbak és kevéspé stresszesek.

2015. okt. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
59%
Amerikában nagy divat a fogszabalyzo, minden amerikai ismerősöm mesélte h volt neki, igy szep lesz a fogsoruk es szivesen mosolyognak :) szerintem ezért, de nem csak Amerikában mosolyognak az emberek :)
2015. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
64%
Mert nem stresszel és depresszióval kilátástalansággal telnek a napjaik.
2015. okt. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Ma találkoztam velük,mert megyek angol tanfolyamra és amerikai tanárok fognak tanítani,és minden 2 percen mosolyogtak.Mindenen... Aranyosak.
2015. okt. 31. 17:53
 5/33 anonim ***** válasza:
89%
Mert erre tanítják őket. De ez csak egy felszínes dolog. Ettől még nem boldogok, meg felhőtlenek. Egyszerűen náluk így illik viselkedni.
2015. okt. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
66%

Más a világnézetük.

Tehát nem úgy gondolkodnak hogy "A szomszéd Pista vett egy új kocsit... A kuuuurva anyját, dögöljön meg, honnan van rá pénze!", hanem hogy "A szomszéd John vett egy új kocsit. Nagyon szép, megyek is gratulálni neki! John előrehalad az életben, így értékes ember!"

2015. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
44%
Mert örülnek h nem Magyarok.
2015. okt. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
7%

Jaj ezzel én is így vagyok!

Bírom, amikor az emberek optimisták és derűlátóak.

Egyébként szerintem azért mosolyognak ott többnyire az emberek, mert "felhőtlenebb" az élet, nincs annyi gond, mint itt. Persze ez is relatív, hogy ki mit nevez boldognak.

2015. okt. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
16%
Akinek nincsenek gondjai, azok mosolyognak. Akik tele vannak gondokkal azok pedig nem, mert mindig az jár a fejükben. Egyszerű a válasz nem?
2015. okt. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
41%

"Akinek nincsenek gondjai, azok mosolyognak. Akik tele vannak gondokkal azok pedig nem, mert mindig az jár a fejükben. Egyszerű a válasz nem?"


NEM, EZ NEM íGY VAN!

Ha mosolyogsz, akkor a gondok is kevésbé problémásak.


De ettöl függetlenül a legtöbb országban (Ny-Európa, Amerika) az utcán azok is mosolyognak, meg egymásra is rámosolyodnak, akiknek tele van a fejük gondokkal, megélehtési problémáik vannak, ez egyszerüen a hozzátartozik a normális viselkedéshet és a szociális normákhoz.


Persze MO-on kötelezö a mogorva arckifejezés, mert különben azt hiszi valaki, hogy neki jól megy - mégha igaz is -, pedig ez ott negatív dolog, ott az a normális, aki folyamatosan panaszkodik meg sír, mégha semmi oka sincs rá.

2015. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!