Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mit csináljak, hogy visszakapj...

Mit csináljak, hogy visszakapjam a legjobb barátnőmet? Nem olyan már mint régen

Figyelt kérdés
5-en vagyunk barátnők,de 1olyan van,akiben úgyérzem megbízhatok ő, Dóri.Mindíg sűlve-főve együtt voltunk,de már nem,és nekem ez fáj,jó az igaz,hogy kicsit túlzásba viszem a parancsolgatást,mert minden reggel eljön mielőtt elindulna a suliba,pedig neki közelebb van a suli,és azzal hogy lejön hozzám,plusz utat tesz meg,és anyukám reggel 8-tól délután 4-ig ot volt a munkahelyén,és Dóri mindíg lejött,de már anyukám nem dolgozik,és mostmár csak reggel lejön suli előtt,utána már nem szokott lejönni,akár hogy is hívom.És nekem ez nagyon rossz.:( Egyszer elbeszélgettem vele suli után,mikor jöttünk haza,és mondtam neki hogy ki a legjobb barátnőd,és azt mondta hogy Mónika(Egy másik lány) én pedig mondtam neki,hogy mi lett velünk Dóri?olyan jó barátnők voltunk,és már nem,le sem jönnél hozzánk,mégha könyörgök akkor sem.És nem mondott rá semmit.Nekem ez nagyon rosszul esett,hogy nem én vagyok a legjobb barátnője.De anyiban megértem,hogy nem ér rá mindíg,mert ugye megszületett a kistestvére,és segítenie kell az anyukájának.De azért 1héten 1× lejöhetne.Én pdig úgyan csak örülnék,ha ő úgyanígy hívna le hozájuk,mint ahogy én hívom hozzánk.Mert nem szokott elhívni magukhoz.:( De enyit ért 7év barátság?Nekem az nagyon rossz.És ha beszélgetek vele,nem válasszol csak néz.Szeretném ha mindenolyanlenne, mint régen,mit csináljak,hogy újra a legjobb barátnők legyünk!Segitsetek kérlek!
2010. febr. 14. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
"kicsit túlzásba viszem a parancsolgatást" sztem inkább csicskáztattad ..és megunt ennyi ...ez van ...sprite =D
2010. febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem csicskáztattam!!Mindíg próbáltam a kedvébe járni,és nagyon szerettem,még most is,7éve barátnők vagyunk.
2010. febr. 14. 17:32
 3/12 anonim ***** válasza:
A dolgok mindig változnak. Az emberek méginkább. Nem szabad ragaszkodni. Fogadd el mindig a jelent, ahogy van, hozd ki a legjobbat az új és új helyzetekből. Engedd el, aki elment. Légy boldog, felszabadult, félre a sajnálkozással.
2010. febr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
talán menny el hozzá te -.- miér ő mennyen mindig??
2010. febr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válasszokat!Amúgy akár hányszor lemegyek hozzá,sosem hív be,pedig én mindíg behívom magunkhoz.:S
2010. febr. 15. 17:10
 6/12 A kérdező kommentje:

Jaa,és minden héten megyek hozzájuk,de mi értelme van ha nem hív be,énmeg hiába hívom magunkhoz,ha le sem jön:S

Pedig nekem is jólesne ha néha lehívna magukhoz :S

2010. febr. 15. 17:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne siránkozz most már. Hagyd magára, te is állj a lábadra. Tanulj meg önmagad lenni. Szedd össze magad, nézz a tükörbe, ott a legjobb barátnőd.
2010. febr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)

Megpróbálok nélküle meglenni,csak nehéz,7év barátság azért nem semmi.:S

2010. febr. 16. 20:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Nem kell a múltban élni, ilyen fiatalon meg még inkább nem. Előtted az élet. Lehet még rengeteg barátod, barátnőd, mindenki. Szeress mindenkit. Várj. Küldök dalokat. A vihar után arról szól, hogy ha a vihar valami kárt okoz, az lesz pont a jó később. Keress még a szövegek között olyanokat, amik neked mondanak valamit. Pl. hogy mosolyogva járj az emberek között. (Úgy fogok a földön járni, hogy mosoly lesz arcomon)
2010. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezeket küldöm. Ha rákattintasz az életrajz alatt a kódra, meg is hallgathatod némelyiket. Sok örömet hozzá!
2010. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!