Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Melyik nép a legerkölcsösebb...

Melyik nép a legerkölcsösebb fehér bőrű nép?

Figyelt kérdés
minden országban mások a szokások Magyarországon elég erkölcstelenek pl jó most ezért majd mindjárt ír vagy 100 okoskodó .... de nem érdekel a kérdésem az lenne hogy melyik a legerkölcsösebb fehér bőrű nép tudom az arabok és a Kinaiak ... de ők nem fehérek hozzájuk hasonló érdekelne ha van?
2013. júl. 31. 14:09
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
nem szó sincs ilyesmiről 1 szerűen nekem a nembulizós csajok jobban bejönek akik úgymond az emberek szemében stréber unalmasak népszerű pasi vagyok és nem túlzok de szeretnek a nők még életemben nem kellet kikezdjek csajal mert mindig engem próbálnak felszedni már azt sem tom hány csajt utasítottam vissza megcsalni meg soha nem csaltak ehhez ennek semi köze éretlen vagy te még ehez hogy megérsd de majd rájösz magadtól vagy nem
2013. aug. 5. 12:48
 22/29 A kérdező kommentje:
Tom Cruse vágja miről beszélek bár ő tulzásba viszi XD de akk is forma
2013. aug. 5. 12:49
 23/29 anonim válasza:
#17 vagyok.Egy "zold pacsit" adhatnal,ha mar segitettem neked "amish asszonyt keresni" :D
2013. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
ment a zöld pacsi
2013. aug. 6. 12:16
 25/29 anonim ***** válasza:
62%
Kezdetnek ajánlanék egy helyesírási szótárat, utána a többit megbeszélhetjük! :D
2013. aug. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
ment a minusz :D am meg félig amcsi vagyok örülök ha tudok irni és beszélni akcentus nélkül és nem tartom jelentősnek a hejesirást ha lehet értelmezni nekem annyi elég
2013. aug. 12. 09:34
 27/29 anonim válasza:
En nem latom a kommentem mellet a zold pacsit,pedig az irtad ment... (#17 valasz). Ha felig amcsi vagy akkor miert nem ismered az amish nepet? Ohioban elnek.... Hmmmm.
2013. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
pedig ment a zöld pacsi most is és attól mert te pl: magyar vagy nem megengedem hogy olyat ne tudj amit magyar létere illő lenne biztos van 1 pár ... nekem ezek az amisok maradtak ki new york-i vok bár itt nőttem fel :S
2013. aug. 15. 15:39
 29/29 anonim válasza:
Biztosan van olyan,amit nem tudok ez igy igaz. de ez az amish dolog azert elegge benne van a koztudatban :) Magyar vagyok,de Floridaban elek 2003 ota.......
2013. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!