Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Melyik nép a legerkölcsösebb...

Melyik nép a legerkölcsösebb fehér bőrű nép?

Figyelt kérdés
minden országban mások a szokások Magyarországon elég erkölcstelenek pl jó most ezért majd mindjárt ír vagy 100 okoskodó .... de nem érdekel a kérdésem az lenne hogy melyik a legerkölcsösebb fehér bőrű nép tudom az arabok és a Kinaiak ... de ők nem fehérek hozzájuk hasonló érdekelne ha van?
2013. júl. 31. 14:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
60%

Én talán valamelyik skandináv népet mondanám, vagy svájcot... esetleg Kanadát...


De ezt nem lehet egyértelműen eldönteni, mivel ez általánosítás ugyebár...

2013. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésed értelmezhetetlen. Az erkölcs kor, hagyomány és kulturafüggö. Amit te erkölcsösnek vélsz, az máshol más korban erkölcstelen lehet. (Vagy tessék pontosan definiálni, hogy te milyen erkölcsi elvárást támasztasz.)
2013. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
lehetőleg a nők ne járjanak diszkóba normálisan kulturáltan viselkedjenek akkor is ha 1 olyan ember sincs mellete akit ismer törekedni próbál és általában össze is jön nekik hogy 1 ső férjükkel éljék le életüket valamilyen szinten alárendeltek régimódi férjnek mindent szabad nőnek semmit stílust képviseljék és nekik ez a normális hobbyjuk a főz mos takarít és a párján kívűl nem igényel férfi barátot sem szal ilyen arab feelenges fehérnép érdekelne hogy van e persze nem enyire mert ilyen tuti nincs de hasonló szigorú neveltetésű emberek merre hol?
2013. júl. 31. 15:15
 4/29 anonim ***** válasza:
94%
Amit most leírtál, annak mi köze ehhez? Ilyen embert meg nem találsz, mert senki sem ekkora idióta.
2013. júl. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Most barátnőt/feleséget akarsz vagy rabszolgát? Egyébként amit leírtál az szerintem egyénfüggő is, vannak ilyen nők Magyarországon is.
2013. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemigen tartom a leírtak egy részét erkölcsösnek (nőnek semmit, férfinek mindent szabad...), de személyfüggő, nem ország, konzervatív vallásosak között keresgélj "házias" és "kapcsolatfüggő" nőket.
2013. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírsz, az nem "fehér bőrű" kultúra részei. Menj iszlamista országokba, ott van ilyen "gyönyörű" világ. És mitől erkölcsösebb egy kínai, vagy arab egy "fehérnél"? Kínából menekül a fiatalság; az arab világban pedig a nők, melegek elnyomása és fizikai bántalmazása, a melegek esetében kivégzése és kínzása (sokszor szabadcsapatok, civilek és nem a kormány által) mindennaposak. Az országaik (Törökországot kivéve) teokráciák, egy mesekönyvön, a Koránon alapulnak és egy erőszakos, a sária törvénykezés alapján élnek.


Ez a sötét középkor, nem az erkölcsös élet.

2013. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
5 -ös feleségnek szánám az ilyet aki ilyen tulajdonságokkal bírna nem azt jelentené hogy ezekkel teljes joggal élnék is sőőőt ha tényleg normális és szeret akk normális párkapcsolatban élnék vele sőőőt meg sem csalnám stb de 1 ilyen nő többet ér számomra mint bármenyi átlagos se veled se nélküled nő ezek tudnak ragaszkodni szeretni tiszta szívből ha lenne szerencsém és találnék 1 ilyet nem kihasználnám sőőt a lábát csókolnám ágyba vinném a reggelijét stb ... és ezáltal mégjobabn csak szeretne és én is őt szerintem az nem szerelem ha a nő otthagyja a "szerelmét" mert megcsalta vagy valami hasonló hülyeség a férfi az férfi a nő az legyen nő náluk máskép mennek ezek a dolgok mármint másképp kéne hogy menjen már sajna uj korszakot élünk :S ha a pasi megcsalja a nőt a nő bosszúból lefekszik valakivel de kérdem én milyen nő az olyan aki érzelmek nélkül képes 1 idegenek szétenni a lábát? már elnézést a fogalmazásért de az az én szememben nem nő! és igen ellehet ítélni és igen legszívesebben visszamenék az időben amikor a nőknek kus volt a nevük, nem voltak jogaik legalábbis ennyi de legfőképp tudták hol a helyük nem voltak hataloméhesek stb ...szerintem jobb világ volt az legalábbis számomra tuti
2013. júl. 31. 17:51
 9/29 A kérdező kommentje:
7-es Imel : az arabok igen is mások ilyen téren nem lehet 1 arab nőt hozzáhasonlítani 1 átlag fehérhez! persze a baj hogy nekem nem jönnek be a kreol, barna , és egyéb bőrszínű csajok minél fehérebb anál jobb elvet támogatom nem vagyok rasszista félre ne érsd szeretek én mindenkit! arabot,(nem terrorista hajlamú) törököt, feketét, sárgát stb csak pusztán komoly kapcsolatra csak fehér nőt tudnék magam mellé képzelni bár még 1 szexy csoki is szóba jöhetne
2013. júl. 31. 17:56
 10/29 A kérdező kommentje:
jah és a középkor erkölcsösebb volt mint a mostani 22század...
2013. júl. 31. 17:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!