Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Melyik nép a legerkölcsösebb...

Melyik nép a legerkölcsösebb fehér bőrű nép?

Figyelt kérdés
minden országban mások a szokások Magyarországon elég erkölcstelenek pl jó most ezért majd mindjárt ír vagy 100 okoskodó .... de nem érdekel a kérdésem az lenne hogy melyik a legerkölcsösebb fehér bőrű nép tudom az arabok és a Kinaiak ... de ők nem fehérek hozzájuk hasonló érdekelne ha van?
2013. júl. 31. 14:09
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
51%

Azért szerintem el vagy tévedve, meg mellesleg túlromanticizálod a középkort (melyik század? melyik régió?).


Erkölcsös az, ha egyik fél sem csalja meg a másikat (a férfi sem a nőt!), ha kölcsönösen segítik és tisztelik egymást. Ha nagyon vallásos vagy, akkor az erkölcs része lehet hogy házasság előtti szex nuku, de ez mindkét félre, a férfire is áll. Ha a "férfinek mindent szabad, a nőnek kuss a neve" az már messze nem erkölcs, hanem sovinizmus. Az erkölcsös, végtelenül hűséges, párjuk mellett feltétlenül kitartó házias, konzervatív, "házasság előtt semmi szex" nők - meglepetés! - szintén erkölcsös, hűséges, párjuk mellett feltétlenül kitartó férfit keresnek, akiknek szintén nem volt házasság előtt szex.


Egyébként ha a "csokik" bejönnek, a Szub-Szaharai Afrikában is vannak szigorúan muzulmán országok, meg hozzád hasonlóan gondolkodó kultúrák.

2013. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj, de te egy eszméletlenül ostoba ember vagy, kérdező. Nézzen fel rád a nő, tiszteljen istenként, nyalja fényesre a s*ggedet, de te még értelmesen írni sem tudsz és szerinted ez a 22. század. Ez megint az az eset, mikor valaki kegyetlenül buta, de igényei vannak bőven.
2013. júl. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Troll.
2013. júl. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
űgy ám trolololololoooooo lemerem fogadni az utsó 1 plázacica volt XD am meg nevezd aminek akkarod : "sovinizmus" -nak csicskáztatásnak uralkodásnak diktátorkodásnak nekem ilyen igényeim vannak és kész :D és tudok irnőjsjhebjlejlbhdjndbhdgbjld! :D trolololololooo nah de komolyan Szub-Szaharai Afrikában akik vannak jó helyen vannak mert túúúl mesze vannak 2, én nem egészen ilyen őslakos csokit értetem hanem valami hasonlót : [link] vagy : [link] a lényeg ezek a tulajdosnágok de a nagy baj veletek is az hogy félreértetétek felsoroltam az összes szigorú dolgot amit elsem várok 1 nőtől csak mégis azért mondtam hogy vágjátok a dolgot mire gondolok de min1 lényegibe kérdésemre választ kaptam a okoskodásotokal is le tom szűrni áááá és most jöttem edzésről este van fáradt vagyok mek fürödni szal a iráshibák maradnak és még annyira sem figyelek ahogy egyébként nem szoktam nah byby
2013. júl. 31. 21:57
 15/29 anonim ***** válasza:
Emberfüggő.. Magyarországon is vannak erkölcsösebb és kevésbé erkölcsös nők és férfiak, csakúgy mint bármely más európai országban.
2013. aug. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
15 valóban ez tény, de azért 1 arab népcsoportot csak ne hasonlítsunk 1 magyar néphez ... nem rosszból én is magyar vagyok de .... nah persze hála istenek itt is vannak ilyen nők de győzze az ember életén kersztül keresni
2013. aug. 1. 11:45
 17/29 anonim válasza:

Szerintem az amisok ilyenek.


[link]

2013. aug. 3. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
22. SZÁZAD?!
2013. aug. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Igen én elvennék 1 ilyen amish csajt boldogan 22 század meg inkább kihagyom undorító
2013. aug. 4. 16:06
 20/29 anonim ***** válasza:
Valami csaj téged visszautasított, mással meg kefélt, mi?! :D
2013. aug. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!