Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ezek a cigányok mit keménykednek?

Ezek a cigányok mit keménykednek?

Figyelt kérdés
Buszról integet nekem hogy megvár, vagy valami ilyesmi, én meg szánalmasan ránéztem a hajléktalan cigány fajtájára. De idegesít az ilyen.
2013. jan. 1. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább szánakozva néztem volna rá. Szánalmasan nézni valakire, az olyan.........szánalmas.
2013. jan. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
72%

Rugd szájba tépd ki a belét!

Nem tűrjük tovább az élősködést,

itt a segély baz-dmeg az apró a tiéd!

2013. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Attól függ,hogy fiú vagy lány vagy.Ha távolról üvöltöznek akkor szärd le őket,ha egyedül jön keménykedni akkor üsd állon és verd félholtra.Ha többen néznek rád akkor meg ne mutass félelmet,de tisztás távot helyzettől függően tarts.
2013. jan. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Köpött már utánam cigány, de büdös magyar felkiáltassál. Helyére kellene már rakni a dolgokat.
2013. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Én a cigány fogait (már amennyi még van belőle) egyesével ütögettem volna ki!

2013. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Kedves utolsó!

Nagy nethuszár vagy.

2013. jan. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért is? Mi rosszat mondtam?
2013. jan. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Amúgy meg igazad van. Anyáddal élsz, Babettával jársz és még kemény se legyél?.....:D
2013. jan. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
köcsög cigányok, engem is baszogatnak :c primitívek, sajnálni kell őket :P
2013. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 julianna24 ***** válasza:
42%
Nagyon sajnalom,hogy ilyenek,de minden ember csoportban vannak ilyenek.Muzsikus cigany csaladbol szarmazom,emiatt mar kaptam en is mas fajta ciganyoktol,mert ugye nem csak az van,hogy cigany az cigany,hanem rengeteg fajta van.Es amiert teged valamelyik bantott ezert te az osszesset bantanad.Nem lehet,hogy forditva is igy van emberek?En lattam olyat,hogy 6 kopasz korbe fogott egy 50 kg-os cigany not ok nelkul,csak azert mert cigany volt a no.Akkor am nem kell csodalkozni ha ok is mindenkit egy kalap ala vesznek.
2013. máj. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!