Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ciki nyakban hordani rózsafüzért?

Ciki nyakban hordani rózsafüzért?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 21:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem szokatlan. Ha lány vagy, akkor az lenne a véleményem, hogy egy fejlett érzelmi és művészi lélekkel áldott meg a sors. Ha pasi vagy, akkor meleg is.
2012. nov. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen az, nálunk nincs amúgysem mély jelentősége a füzérnek
2012. nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. De én keresztet hordok a nyakamban.
2012. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát igazából attól függ milyen.

Nekem a mamám adott egy szépet [link]

ilyesmit,és hordtam egy párszor.Megkérdeztem a barátnőmet mit gondol,és mondta hogy azt hitte valami vásárból vettem...


Lehet kapni sokfélét tucatot,neon színben meg mit tudom én..Sajnos már a rózsafüzérből is viccet csináltak,viszont attól függ milyet szeretnél hordani,és milyen a stílusod.

Pl nem tornacipővel venném fel.


16/L

2012. dec. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Attól függ, mit jelképez számodra a rózsafüzér. Mit jelképez? :)


Kedves korábbi kommentelő, nem értem, miért lenne egy rózsafüzért hordó férfi automatikusan meleg.

2012. dec. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5-ös, próbálom a társadalom szempontjából megítélni a kérdést, nem a saját szemszögemből. Aki ilyen dolgot hord, az automatikusan homoszexuális lesz a közönség előtt. Elég volt egy ismerősömnek rózsaszín felsőt vennie, és ment már is a röhögés a jött-ment emberekből (persze ha az egyén halálra van gyúrva, akkor semmi sem ciki), így a rózsafüzér az biztos a ferdehajlamúságra utal. Kivéve, ha van még az illetőn száz bizsu, meg tetoválás és rasztahaj, mert akkor vagy indiai törzsfőnöknek nézik vagy ukrán parafenoménnak. Ez összhatás kérdése, de önmagában egy átlagos ruházatra rózsafüzért akasztani nem feltétlenül hozható össze a "férfi viselettel".
2012. dec. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Countryman válasza:

NEM "CIKI" !!!!!!!

Bár én nem gyakorlok vallást, de vallom, hogy minden csak hit kérdése !

Sok autóban láthatsz a tükörre akasztott Rózsafűzért, Ők sem szégyenlik ! Te se szégyeld ! Légy önmagad !

Inkább Rózsafűzér legyen a nykadban, mint erkölcstelen, romlott, tiszteletre méltatlan légy !

Olvasd el Petőfi-től : Ha férfi vagy, légy Férfi, ill. Panyó Pannit !

2012. dec. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Nem ciki. Nekem van sok, mikor melyiket teszem fel. Munkámból adódóan amíg nem ismerek meg valakit nem eltakarom, de "nem teszem ki figyelemnek". Aztán megismernek és elfogadják. Tudják hogy ez hozzám tartozik. Nekem nem divat, hanem hit kérdése. (hit és vallás között óriási különbség van). De hogy az utca embere mit szól hozzá vagy a boltban a pénztáros abszolult nem érdekel.

Régen én is volt hogy hasonló módon gondolkodtam, akkor eltakartam ruhával. Ma már inkább az szégyellje magát aki ilyen miatt megszól.

2012. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. A kérdést nem azért tettem fel, mert én szeretnék hordani esetleg rózsafüzért, hanem látom rengeteg "vagány" fiatalon, hogy felveszik, ráadásul egy V-nyakú pólóval, hogy mindenki láthassa a borotvált mellkason. Na, én ezt elég kínosnak tartom, és - bár nem fejtettem ki ennyire a kérdést, de - ezért tettem fel.
2012. dec. 3. 21:36
 10/15 anonim ***** válasza:
Viseld bátran. Ám, ha kérdeznek róla, tudj válaszolni!
2012. dec. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!