Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szerintetek mit vegyek Karácso...

Szerintetek mit vegyek Karácsonyra a legjobb csajbarátomnak?

Figyelt kérdés
a legjobb fiú-lány barátok vagyunk. mit vegyek neki? most itt nem konkrét tárgyak megnevezésére gondolok, hanem hogy milyen irányba gondolkodjak... dezert, esetleg egy sál, vagy micsoda? :)
2012. nov. 7. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Csokit semmiképp!Próbálj valami maradandót vásárolni,valamit,amiről eszébe jutsz,ha ránéz,esetleg használati,vagy dísztárgyat az íróasztalára,sálat,táskát,övet,egy elegáns tollat,valamit,ami kapcsolódik a hobbijához,vagy a közös időtöltéseitekhez.
2012. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, Karácsony Gergely LMP-s politikusról beszélsz? Ezek szerint a csajbarátod pasija Karácsony és a csajbarátodnak akarsz vásárolni valamit, amit Karácsony hordana majd? Valami szexuális kellékre gondolsz? És milyen alkalomra akarod venni? Nemsokára itt a karácsony, esetleg akkorra.
2012. nov. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te ismered, nem mi. Legjobb ajándék a személyes ajándék.
2012. nov. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
milyen a stílus, mi a hobbija? én kaptam már fiú barátomtól karira parfümöt,annak nagyon örültem (tudta melyiket kell venni), vagy esetleg a szüleitől is kpuhatolhatod (ha jóban vagy velük).:)
2012. nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vegyél neki egy kulcstartót az egyik oldalán ott van BF a másokon F ami azt jelenti legjobb barátok öröké
2012. nov. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!